gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

2010 tesettür modası ve kombineleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tesettür modası tesettür kombineleri modası 2010 2010 tesettur modasi Günümüzde moda sınır tanımıyor arkadaşlar.Artık her kesime yaşa ve isteğe uygun olaraktan o kadar çok seçim şansınız varki..
    Şimdi tesettürlü arkadaşlarım için bazı kombineleri paylaşmak istiyorum sizinle

Hepsi birbirinden şık güzel ve uyumlu bir şekilde tasarlanmış.İnanın açık olduğum halde içlerinde benim bile çok hoşuma giden modeller oldu :)

[​IMG][​IMG][​IMG]

İşte benim favori tesettürlü kombine modelim:tik:

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    adminim hepsi çok güzel.emeğine sağlık.bu kombineyi çok beyendim..hele ceket ve ayakkabılar harika:) [​IMG]

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Evet çok şık ve uyumlular 2 kombine modelide ben beğendim teşekkürler adminim:)

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık cnmmm

5. öznuur

öznuur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mavili sondaki çok hoş muş tşkler.

6. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG]bende buna bayıldım tam tarzım ben hep böyle giyiniyorum zaten şık olmayı seviyorum huyum kurusun:)

7. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] gerçektende bu çook hoş tesettürlümü olsam ne ??:D

2010 tesettür modası ve kombineleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tesettür modası!!!

tesettür modası!!!

tesettür modası yarasa kollu ferace Tesettürlü Meleklerimiz için birbirinden şık güzel modeller hazırladık arkadaşlarım. Dileyen arkadaşlarımıza örnek olması açısından veriyoruz, umarız kafanızdaki modele bir tanesi uyuyordur. Nasıl arkadaşlarım hoşlar değil mi ?:a026:
  2. Tesettür sokak modası 2010

Tesettür sokak modası 2010

tesettür sokak modası tesettürde sokak modası 2010 tesettür Şimdiye kadar size tesettür modasını kataloglardan yada markalardan örnekler vererek paylaştım.Tesettürlü Türk hanımları giyim konusunda örneklerini modellerini sergilerken peki Dünyadaki müslüman hanımların giyindikleri stil nasıl acaba? İşte dünyanın dört bir yanından kapalı müslüman hanımların günlük giyimleri olan tesettür sokak...
  3. Tesettür modası 2010

Tesettür modası 2010

tesettür defilesi tesettür modası 2010 2009 2010 modası defilesi defileleri Hanımlar şimdi sizleri bir tesettür defilesine götürmek istiyorum hemde ön sıralardan yeriniz hazır defileyi seyretmek için:D 2010 tesettür modası için firmalar teker teker ürünlerini sergilemek adına defileler düzenliyorlar işte bu defilede bunlardan birisi.2010 senesinin tesettür modasına şöyle bir baktığımızda...
  4. Gelin başı ve tesettür modası

Gelin başı ve tesettür modası

aishas bridal ürünleriyle gelin başlarınızı nişan başlarınızı dahada şıklaştırabilirsiniz.
  5. Tesettür modası

Tesettür modası

tesettür modası tesettürde moda renkler RENK RENK ŞIK TESETTÜRLER.. 2010 YILI TESETTÜR MODASI HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL. BU MODALAR HARİKAA!! ÇOK HOŞ RENKLER..MODA TUNİKLER.. 2010 da TESETTÜRLÜ BAYANLAR İÇİN ÇOK GÜZEL RENKLER VE TARZLAR VAR.. Sevgili arkadaşlar bende sizler için 2010 yılının tesettür modasını araştırdım,buldum ve buraya koydum.Umarım beğenirsiniz.. BEĞENEN LÜTFEN YORUM YAPSIN..

Sayfayı Paylaş