gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

2010 yaz sokak modası yaz sokak modası antalya 2010 kıyafetleri Yaz yaklaşıyor ve kıyafet alımlarımız da hızla sürüyor. Modayı yakından takip eden bayan arkadaşlara birkaç giyim önerisi sunmak istiyorum ben de. Ne de olsa hiç birimiz sokakta demode olmak istemeyiz değil mi ? Bu sezon sokakta gömlekler, yarasa kollar, babetler, blue jeanlar ve yine postacı tipi çantalar moda olacak. Bunun yanı sıra etekten vazgeçemeyen kadınlar için de etekler vitrinlerde sergilenmeye başladı bile..

Diz boyu etek seven kadınlar için diz boyu ve diz üstü etek modelleri..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    En üstteki siyah mükemmel gözüküyor..

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlk cnm

2010 Yaz Kıyafet Modası-Sokak Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 ilkbahar/yaz çocuk modası

2010 ilkbahar/yaz çocuk modası

çocuk modası 2010 çocuk modası 2010 yaz yaz ilkbahar Onlarında modayı takip etmeye hakkı var değil mi arkadaşlar işte 2010 ilkbahar/yaz çocuk modası
  2. Tesettür sokak modası 2010

Tesettür sokak modası 2010

tesettür sokak modası tesettürde sokak modası 2010 tesettür Şimdiye kadar size tesettür modasını kataloglardan yada markalardan örnekler vererek paylaştım.Tesettürlü Türk hanımları giyim konusunda örneklerini modellerini sergilerken peki Dünyadaki müslüman hanımların giyindikleri stil nasıl acaba? İşte dünyanın dört bir yanından kapalı müslüman hanımların günlük giyimleri olan tesettür sokak...
  3. 2010 modası gri kıyafetler

2010 modası gri kıyafetler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Süper Yaz SoKaK MoDası

Süper Yaz SoKaK MoDası

yaz sokak modası ankara sokak modası ankara Bana göre rahat giyimde bir numara modeller kızlar bakalım siz beğenicek misiniz:)
  5. Pakistanlı kadınların 2010 yaz modası

Pakistanlı kadınların 2010 yaz modası

pakistanlı kadınlar Pakistanlı kadınların 2010 yazında neler giyeceğini merak ediyormusunuz?İşte 2010 yaz Pakistan kadınlarının modası

Sayfayı Paylaş