gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Yazına Özel Örgü Elbiseler

Konu, 'Ören Bayan' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

örgü elbise modelleri şık elbise modelleri örgü elbiseler 2010 örgüelbiseler Örgü örmeyi seven örgü giysilerden hoşlanan melekler için örgü elbise modelleri...Özellikle yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz elbise modelleri arkadaşlarım:örgü:
    Evet marifetli melekler gösterin bakalım hünerlerinizi :dil::dil:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    BU süpermiş yaa valla bayıldım ben...

3. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]aynen valla bende buna çok bayıldım kotla çok sık olur

4. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    iddalı ve güzeller gerçekten

2010 Yazına Özel Örgü Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Yazı İçin Hippie Elbiseler

2010 Yazı İçin Hippie Elbiseler

salaş kıyafetler salaş elbiseler hippi elbiseleri elbise modelleri hippi saç modelleri Hippy modası geri döndü...2009 yazında yerleri süpüren elbiselere teslim oldu bütün bayanlar...Şimdiden 2010 yazında da hippie elbiseler yine moda olacak gibi görünüyor...Eğer sizde 2009 yazında olduğu gibi 2010 yazında da hippie elbiseler giymek istiyorsanız buyrun size en şık en salaş hippie elbise...
  2. Yaz İçin Size Özel Elbiseler

Yaz İçin Size Özel Elbiseler

Yazın sımsıcak günlerinde bu elbiselerle ferahlığı yakalayın.Hem şık hemde rahatça dolaşın.:tik:
  3. 2010 yazında tek omuzlu elbiseler moda

2010 yazında tek omuzlu elbiseler moda

tek kollu elbise modelleri 2010 tek omuzlu elbiseler omuzlu elbise modası siyah modelleri 2010 2010 modasında kış modasını geride bıraktık.Şu sıralar bahar modası rüzgarı esiyor.Yaz modasıda şimdiden sıraya girdi .2010 yılı bence değişim yılı oldu.Özellikle de modada değişik rüzgarlar esmeye başladı. Bu yaz siz bayanlara önerim tek omuzlu kıyafetler tercih etmeniz.Çünkü bu yıl tek omuzlu...
  4. 2010 Yaz Elbiseleri Cıvıl Cıvıl

2010 Yaz Elbiseleri Cıvıl Cıvıl

yaz elbıselerı Kış bitiyor kış mevsimiyle birlikte koyu soğuk ve mat renklerde elveda diyeveğiz... 2010 yazı cıvıl cıvıl iddialı renkleriyle geliyor... 2010 yazının en mode renklerinden oluşan elbise kombinlerini sizlerin beğenisine sunuyorum arkadaşlar :tik: Sandaletlere bayıldım :) Burdada sandaletlere bayıldım :) Bu kombini çok beğendim :) Elbisenin rengi harika...
  5. 2010'un Yaz aylarına özel kombinler

2010'un Yaz aylarına özel kombinler

Güneş güzel ve sıcak yüzünü yavaş yavaş göstermeye başladı.Eee bizler de bu sıcaklığa karşılık cıvıl cıvıl kıyafetler almaya başlamalıyız:)Sezon başında ve sonunda kıyafetler çok uygun fiyatlarda satılıyor.Ancak sezon ortasınde fiyatlar tavan yapıyor.O yüzden siz şimdiden alışverişe başlayın. Siz alışverişe başlamadan önce şu güzel kombinlere bir göz atın.Belki işinize yarar.Aynı kombinleri...

Sayfayı Paylaş