gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Yazına Özel Şık Parmak Arası Terlikler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

şık parmak arası terlikler şık parmak arası terlik 2010 terlikler 2009 yazı bitti artık parmak arası terliklere veda ettik ama 2010 yazında giyebilmemiz için çok şık bir o kadar da sevimli parmakarası terlikler görücüye çıktı bile...
    Ben birkaç tanesini çok beğendim meleklerim bakalım sizler de benim gibi beğenicekmisiniz :tik:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ÇOk şekermiş...diğerleri de güzel tşkkürler..

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
2010 Yazına Özel Şık Parmak Arası Terlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. parmak arası terlikler

parmak arası terlikler

yaz aylarında en çok tercih edilen bu terlikler çok rahat oldukları bir bakışta göze çarpıyor.*MeÇHuL*
  2. Parmak Arası kışlık terlikler

Parmak Arası kışlık terlikler

kışlık terlikler Parmak arası terliklerin sadece yaz aylarında giyileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz :ehi: Twigy’nin yeni sezon kışlık parmak arası terlikleri hem eğlenceli hem de çok rahat. Biz bayanların severek hatta bayıla bayıla giyeceği Parmak arası 4 mevsim terliklerden birkaç model :tik:
  3. Parmak Arası Örgü Terlikler

Parmak Arası Örgü Terlikler

Örgü örmeyi seviyorsanız ve birazda yaratıcıysanız incik boncuk işlerinden hoşlanıyorsanız işte tam sizlik terlik modelleri...Geçen seneden kalan giymekten sıkıldığınız terlikleri ufak tefek değişikliklerle yepyeni bir havaya sokabilirsiniz... İşte tığ işi terlik modelleri :tik:
  4. Genio Parmak Arası Terlikleri

Genio Parmak Arası Terlikleri

genio terlik Parmak arası modelleri içerisinde en çok tercih edilen tasarımın İtalyan kalitesi ve işçiliği ile buluşması ile ortaya çıkan bir terlik modeli Genio markası ile ayaklarımızı şenlendiriyor. Parmak arası kısmındaki çiçek motifi görülmeye değer olan model vitrinlerinde %15 indirimli.
  5. Parmak Arası Bot Terlikler 2013 Yaz Modası

Parmak Arası Bot Terlikler 2013 Yaz Modası

Bu konu; parmak arası bot terlikler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Paris ve Milano moda haftalarında düzenlenen defilelerde göze çarpan anteresan bir modadan söz edeceğiz sizlere, parmak arası bot terlik. Japonların çoraplı ayaklarına giydikleri parmak arası terlikleri çağrıştıran bu tasarımlar -moda demek doğru mudur bilemiyorum, zira tutacağını hiç sanmıyorum- 2013...

Sayfayı Paylaş