gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

2010 Yazında Herkes Denizci Olacak

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2010 yazında neler moda denizci kıyafetleri denizci kıyafeti Denizci modası birkaç yıl öncesine kadar modaydı ama son yıllarda popilaterisini yitirmesine rağmen son 2 sezondur yine gözde...
    Her zaman bayanların gözdesi olan renklerden olan lacivert ve beyazı birarada bulunduran Denizci Modası yine çok şık yine çok zarif...

E[​IMG]

2010 Yazında Herkes Denizci Olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denizci

Denizci

Seyahate çıkacaksınız. Bu seyahatlerin iş hayatınıza da faydası olacak. Fakat, rüya sahibi bir kadın ise bu rüya,sevgilisinden ayrılacağı anlamına gelir.
  2. Herkese yardımcı olacak bilgiler

Herkese yardımcı olacak bilgiler

Yaşamımızda bizlere yardımcı olacak kısa kısa bilgiler paylaşmak istedim.. Bunlardan biri elbet sizlere yardımcı olacaktır.. :bulas::çamaşır::a046::halı::temizlik::d015::yemek::a026::emzirme::örgü::parfum: Satın aldığınız ayakkabılar ayağınızı sıkıyorsa onları bir kaç dakika buhara tutun. Makasınızı bilemek istiyorsaniz zımpara kağıdı kesin. Halıdaki sigara yanıklarından yanık yerler...
  3. Pudra tonları 2010 yaz aylarının gözdesi olacak

Pudra tonları 2010 yaz aylarının gözdesi olacak

pudra tonları pudra rengi kombin rengi tonları kombinler 2010 yılı bence modanın harikalar yarattığı bir yıl oldu ve olmaya devam ediyor.Kış aylarında ki şıklığınız yaz aylarında da devam edicek.Kış aylarında koyu tonlar göze çarpıyordu ve trend renkler olarak da mor,gri ve siyah renkleri boy gösteriyordu. Ancak yaz aylarında daha bir sade ve daha bir doğal olacaksınız.Artık yaz ayları öyle...
  4. 2010 Yaz Aksesuar Modası Çok Şeffaf Olacak

2010 Yaz Aksesuar Modası Çok Şeffaf Olacak

Meleklerim 2010 aksesuar gözde olacak bir rengi yok artık:) Bütün aksesurarlarımız şeffaf olacak.Şeffaf aksesuarlarımız her kıyafetimizle uyumlu olacaktır.Ben özellikle kolyeleri beğendim.Bakalım siz beğenecek misiniz:)
  5. 2010 Yazının Vazgeçilmezi Olacak Elbise Modelleri...

2010 Yazının Vazgeçilmezi Olacak Elbise Modelleri...

210 elbise modelleri Yaz ayları hepimizin bildiği gibi çok sıca ve yapış yapış geçer.Bu zamanlarda yapış yapış jeanlar,badiler giymek insanı daha da bunaltıyor doğrusu. Ya elbiseler öyle mi?İncecik kumaşları ve hafifliğiyle bu yaz sıcaklarını çekilir hale getiriyorlar.Hem de hem şık hem şirin hem kadınsı nasıl isterseniz öyle duruyorlar.Ben de aldm bi kaç elbise doğrusu havalar biraz daha...

Sayfayı Paylaş