2010 yeni yıl mesajları

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
2010 yeni yıl mesajları
yılbaşı mesajları yilbasi mesajlari yeni yıl mesajları yılbaşı mesajı yeni yıl mesajı

Yeni yılda sevdiklerinize yollayabileceğiniz çok özel ve birbirinden anlamlı mesajlar burda:)Buyrunuz mesaj çılgınları.Yeni yıldada parmaklarınız çalışsın boş durmayın:D

2010-8726.jpg

♥ Her yeniyıl bir başka güzel.. 2010 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun
♥ Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..
♥ Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..
♥ Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…
♥ İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..
♥ Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!
♥ İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.
♥ Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban…
♥ Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2010 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…
♥ yeni yilin kellere saç,hastasına ilaç,züğürte para,sivacıya mala,işsize iş,dişsize diş,olmyana çocuk,üşüyene gocuk,colaya buz,yemeğe tuz,nazar değmişe hoca,evde kalmışa koca,dirdirciya akıl,onu çekene sabır,vermesini diler mutlu yıllar dileriz

Geri