gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

2010 yeşili

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

bence güzel tonlar yeşili severim ama pek yeşil bişeyim de yoktur:laugh::laugh:

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bende severim ama bendede pek yoktur :D sevgilim bayılır yeşile niye giymiom ki ben ozaman :D

2010 yeşili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil yeşil....

Yeşil yeşil....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bak Yeşil Yeşil....

Bak Yeşil Yeşil....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yeşil yeşil imzalar

yeşil yeşil imzalar

yeşil imzalar
  4. Yeşil Yeşil Yemyeşil

Yeşil Yeşil Yemyeşil

Yeşil benim rengim diyorsanız ve ayakkabıdan elbiseye şapkadan aksesuara bütün eşyalarında yeşili severek kullanıyorsanız birde bunlara bakın derim.. Meleklerim sizin için yeşil renkli kıyafetler seçtim...Ayakkabı, çanta, elbise, şapka aklınıza ne gelirse burda :tik:

Sayfayı Paylaş