gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

2010 Yılı Mini Etek Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

2010 yılı etek modelleri mini etekler mini etek modelleri süper 2010
    Merhaba melekler, Kış aylarına girdik, fakat kışa tam girmeden 2010 yılının yaz modası erken geldi.2010 Yılının en güzel mini etek modelleri alıcılarıyla buluşmaya başladı.Sizde kendinize göveniyorsanız, 2010 yazı için bu eteklerden hemen bir tane seçin.

Hadi güzel melişler,bu etekler için kolları biraz sıvayın ve yaza gösterişli bir adım atın.

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside birbirninden hoş canım
    emeğine sağlık:)

2010 Yılı Mini Etek Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 yılına damgasını vuracak etek modelleri

2010 yılına damgasını vuracak etek modelleri

etek modelleri 2010 etek modelleri 2010 uzun uzun Merhaba Melek'lerim; 2010 yılı etek modellerini araştırdım ve her zevke uygun etekleri bir araya toparladım. Ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz. Sade, iddialı ve rahat modellere yer vermiş moda tasarımcıları. Bence çokta iyi etmişler :))
  2. 2010 mini kot etek modelleri

2010 mini kot etek modelleri

kot etekler hamile kot etek 2010 etek modelleri modelleri 2010 uzun Daha kış aylarını bitirmeden yaz modası çoğu markada belli oldu bile .2010 yazının mini kot etek modası en güzel modelleriyle yaz koleksiyonlarında yerini aldı bile .Mini etek giymeyi seven tüm meleklerim için şimdi sizlere çok şık marka kot etekler geliyor Destroyed Side Zip Mini Skirt Fray Hem Destroyed Mini Skirt...
  3. Yeni mini etekler 2010

Yeni mini etekler 2010

Bu yılda mini etekler mini minacık olacak ve gözümüz gönlümüz açılacak şeklide cıvıl cıvıl olacak.İşte bu yıl ki mini etekleriniz:) Kesinliklee favorim..Harikaa bir renk ve harika bir kesiimm=)
  4. 2010 Mini Kot Etek Modelleri

2010 Mini Kot Etek Modelleri

kot etekler Yaz aylarında mini mini eteklerinizle herkese havanızı atmak istiyorsanız bu mini etek modellerini mutlaka inceleyin.Mini olsun kot olsun yaz olsun da giyeyim diyorsanız işte tam sizlik modeller.Hem şık hemde rahat ayrıca sportifte:)Buyrunuz...
  5. 2010 mini kot etek modelleri

2010 mini kot etek modelleri

kot etekler çocuk kot etek modelleri mini etek modelleri 2010 Kot etekler benim de çok hoşuma gidiyor özellikle yazın deniz ve havuz kenarlarında çok kullandığım modellerden bir tanesidir bikini yada mayo üzerine hemen çekebileceğiniz bu güzel ve kullanışlı kot eteklerden sizler için seçmiş olduğum bazı modelleri paylaşmak istiyorum

Sayfayı Paylaş