gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

2010 Yılında Eurovision yarışmasına kim katılmalı

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

2010 eurovision kim çıkacak eurovizyona kim çıkacak 2010 eurovisiona eurovisiona Arkadaşlar isim vermedim ,çünki o kadar çok isim varki buraya hepsini yazamam.O yüzden sizin içinizden hangisi geçiyor sizce seneye eurovision yarışmasına kim katılmalı ??

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ajdar :muz:
    Ay saka tabi :D:D:D

ama Murat Boz ii fikir bence... :D:D:D

2010 Yılında Eurovision yarışmasına kim katılmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Eurovision  Adayları

2010 Eurovision Adayları

2010 eurovision adayları 2010 Yılında Norveçte 55. Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi hangi şarkıcı ve grup temsil edeceği hakkında haberler gündeme sızmaya başladı. TRT kulislerinde şimdilik 3 isim belirmiş. Bu isimler Şebnem Ferah, Deniz Arcak ve Grup Manga konuşulan isimler arasında.Hatta kesinleşmiş gibi gözüküyor..Yarışacak isim ise Aralık ayında açıklanacak ve bu adaya beste...
  2. Eurovision song contest 2010

Eurovision song contest 2010

Bu yilki Eurovision da sona erdi sonuclar aciklandi benim icin sonuc süpriz oldu favorim arasinda olmayan Ülke birnci oldu ve en kötü 5.ci oluruz dedigim Manga gurubu 2.ciligi aldi ( buna cok mutlu oldum ) Mangayi tebrik ediyorum ve siralamayi vererek iyi geceler diliyorum... 1- Almanya 2- Türkiye 3- Romanya 4- Danimarka 5- Azerbaycan
  3. 2011 eurovisiona kim katılacak

2011 eurovisiona kim katılacak

erevizyona kim katılacak 2011 eurovisiona kim katılacak 2011 erevizyona bu sene Her yıl yapılan ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen geleneksel şarkı yarışması “eurovision 2011″ yılına girmeye hazırlanırken “2011 eurovisiona kim katılacak” soruları yine akılları kurcalıyor, tartışılmaya yavaş yavaş başlandı. 2010 eurovisionda ülkemizi temsil eden “manga” iyi bir derece almıştı...
  4. 2012 Eurovision Türkiye Yarışmasına Kim Gitmeli

2012 Eurovision Türkiye Yarışmasına Kim Gitmeli

Sizce Meleklerim, 2012 eurovision Türkiye'yi kim temsil etmeli yani temsilcimiz kim olmalı. Kim sizce güzel şarkı söyler. Yada bu yarışmaya kimler gitmeli. Fikriniz var mı ? :) İstermisiniz Müslüm Gürses katılsın bu sefer yarışmaya neler olabileceğini bir düşünün isterseniz :D:D:D:hubidi::hubidi: Param par çaaaaa ooooo ooo param parçaaaaa
  5. Eurovision Şarkı Yarışmasının Siteleri Hackerler Tarafından Çökertildi....

Eurovision Şarkı Yarışmasının Siteleri Hackerler Tarafından Çökertildi....

Eurovision Şarkı Yarışması Eurovision Şarkı Yarışması Siteleri İşte Bu sene Azerbaycan Bakü de yapılacak olan Eurovision Şarkı yarışmasının siteleri hackerler tarafından çökertilmiş...Bakalım daha ne haberlerini duyacağız..Bekleyelim ve görelim...Burada da Can Bonomo nun seslendireceği şarkımızın sözleri bulunmakta... Eurovision Şarkı Yarışması Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek...

Sayfayı Paylaş