gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

2010 Yırtıklar artık Yamalı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Moda tasarımcıları bildiğiniz gibi jeanları yırtıp yıtrıp bizlere sunmuşlardı.Yani yırtık jean modasını başlatmışlardı. Benim annem o modaya çok güzel bir yaklaşımda bulunmuştu.Arkadaşımın üzerinde gördüğü yırtık jeana'' köpek falan mı daldı kızım'' demişti:D:D:DAma gerçektende öyle bir görünümü vardı.
    Ama artık öyle yırtık pırtık gezmeyeceksiniz.Bir moda tasarımcısı biz gençlerin bu haline üzülmüş olmalı ki o yırtık jeanları alıp bir güzel yamalamış ve yeni bir moda başlatmış:)Nasıl mı???İşte aynen böyle :D

Bence bu hali daha iyi olmuş:):):):)

2010 Yırtıklar artık Yamalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Yamalı Tövbeler

Mustafa Sandal - Yamalı Tövbeler

Elveda ben sana sürüklenemem Kaybolup yılları feda edemem Çekip gittim mutlu ol diye Bir daha ateşi körükleyemem Yanarım külden öteye gidemem Sönüp gittim mutlu ol diye Ne yalancıyım ne de melek Sana dünyanın sonu gerek Unutulur elbet Sarmadıysa muhabbet O senin ruh halinle alakalı Bütün tövbelerin yamalı Bütün tövbelerin yamalı Seni tanrım en baştan yaratmalı Bütün tövbelerin yamalı...
  2. yamalı hayaller

yamalı hayaller

Yamalı hayaller peşinde koştum ben bu aşkta.Yasa dışı sayıldı aşk adına tüm kanunlarım. Ne çok kırıldı hayallerimin kalemiben bu yolda kaç kez tökezledim... Düştüm kaç defa sayımsız... Oysa bu aşk olduğundan fazlasını hiç haketmedibüyüyemedi...Tüketti ne varsa aşk tadında. Zaten senlilik olamadı zavallı aşk bunu başaramadı...Aşk derken yokluğun yoksulluğun vardı hep yanımda. Aşk beniaşk...
  3. Yırtık Uçurtma Konser Tarihleri

Yırtık Uçurtma Konser Tarihleri

Bugüne dek 13 yıldır müdavimleri olan dinleyicileri ile Türkiyenin bir çok ilinde her yaştan geniş bir dinleyici kitlesine kendisini sevdirmeyi başaran Anadolu Rock müziğinin günümüzdeki temsilcisi Yırtık Uçurtmayı artık duymayan kalmayacak. Yırtık Uçurtma İstanbul da Sanatçı: Yırtık Uçurtma Yer : Kemancı Bar-İstanbul Tarih: 01 Mayis 2009 Cuma 21:00 Fiyat : 10 TL Yırtık...
  4. Yırtık kotlar nasıl kombin edilir?

Yırtık kotlar nasıl kombin edilir?

Bir süredir moda dünyasının trendleri arasın da yer edinerek her sezon bayan ve erkekler tarafından sevilerek kullanılan yırtık kotlar, kış ve yaz sezonunun da farklı modellerle yer alıyor. 2017 modasının da tekrar yer alan yırtık kot modellerinden sizlere bu konumuz da bayanlar için yırtık kot modelleri ile birlikte yırtık kotların nasıl kombin edilerek giyilmesine dair ipuçlarını...

Sayfayı Paylaş