gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

[2010] Yudum - Piril Piril Yudum

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

yudum [​IMG]
    Album Sarkilari

Yudum - 01 - Anam Olsaydi.mp3
    Yudum - 02 - Güle Güle.mp3
    Yudum - 03 - Yaramaz.mp3
    Yudum - 04 - Kendi Gelsin.mp3
    Yudum - 05 - Yüregi Yaralim.mp3
    Yudum - 06 - Bahçe Duvari.mp3
    Yudum - 07 - Baktin Gözlerime.mp3
    Yudum - 08 - Kara Ova Dügünü.mp3
    Yudum - 09 - Üç Bilezik.mp3
    Yudum - 10 - Ömür Bahçesinin Gülü.mp3
    Yudum - 11 - Isterim.mp3
    Yudum - 12 - Vefasiz Yar.mp3
    Yudum - 13 - Yaramaz (Remix.mp3

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Ekim 2010
[2010] Yudum - Piril Piril Yudum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yudum kebabı

yudum kebabı

köfteleri soğanı ekmeği, tuzu, biberi ,bir güzel yoğurduktan sonra küçük yuvarlaklar haline getiriyorsun.tavada kızartıp kenara alıyorsun.patatesleri uzun uzun kızartıyorsun. servis tabağına alta patatesleri üstüne sarımsaklı yoğurt , onun üstüne kızarttığın top köfteler, üstüne kırmızı biber yağ ve nane ... görüntü ve tat muhteşem. izmir efes otelinde çok eskiden bulunmuş bir tarif. aile...
  2. Gözlerinden bir yudum nefes alıp

Gözlerinden bir yudum nefes alıp

gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine Gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine. Yürek mürekkebiyle yazılmış onca karalamaya inat seni yaşıyorum satırlarımda. Sen ve ben. aynı şehrin sabahında aynı güneşle uyanan iki sevdalı. İmkansızlığın içinde, yokluğun acı nefesinde " aşkı " soluyan iki yürek. Boş ver adamım. Suyla ateşin, geceyle güneşin...
  3. Bir Yudum Su

Bir Yudum Su

Bir Yudum Su Bu gün bir saksı çiçeği aldım... Ve bir dilekte bulundum. Senin için aldım, yapraklarına adını verdim, bende toprağın oldum... Biliyorum, solarsa çok üzüleceğim, çünkü adını "sen" koydum... Her gün suyun olacağım ve içine vitamin olsun diye sevgi sözcükleri katacağım... Biliyorum solarsa çok üzüleceğim adını "ben" koydum... Şimdi onu tıpkı bir çocuk gibi...
  4. Besle beni yar yudum yudum aşkla...

Besle beni yar yudum yudum aşkla...

Köşeyi döndüğünde taktın yalandan maskeni İçerdeyken seviyordunköşeyi döndün ve aşk bitti ~ Geç kaldık saatleregeç kaldık yaşamlara. Çıkıp bir yerlerden karşı koyamadın zamana..! ~ Yanağımdan öpüp kaçacak kadar korkak değil yüreğimde duracak kadar mert olmalıydı yüreğin.. Ortalığı birbirine katan bir curcuna ve arada kaynamalıyım Etkisi öyle uzun sürmeli ki...

Sayfayı Paylaş