gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

2010'da esmer tene siyah saç

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

esmer tene siyah saç esmer erkek saç modelleri siyah modelleri 2010 erkek 2010 esmerler için renkleri
    2010 kışının saç trendlerinden biri de siyah saç.Sarı saçın egemenliği sürse de bu sezon siyah saçlara da sıklıkla rastlayacağız melekler[FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot] [​IMG]

Hollywood'da platinden bal rengine oldukça revaçta olan sarı saçların yanı sıra göz ardı edilemeyecek bir etkileyiciliğe sahip olan siyah saçlar ve siyah saçlı kadınlar da mevcut.

Özellikle esmer ve yanık tenlerle tercih edilen siyah saçlar Dita Von Teese ve Kristen Stewart gibi beyaz tenli kadınlar tarafından da kullanılabiliyor.

[​IMG][/FONT]

2010'da esmer tene siyah saç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esmer

Esmer

Esmer Saç ya da ten renginin siyah ya da koyu olmasindan doLayı verilen ad..
  2. 2010 da Saç Trendi Siyah Saç

2010 da Saç Trendi Siyah Saç

siyah saçlı ünlüler siyah sac Biliyorsunuz esmer tene sarı saç yani Türk sarışınları geçtiğimiz sezonlar çok modaydı ama 2010 yılında bu trend yerini esmer tene siyah saça bırakıyor... Şimdiden görülen o ki Sarı saçın egemenliği sürsede 2010 yılında siyah saça çok rastlayacağız meleklerim... Hollywood'da platinden bal rengine oldukça revaçta olan sarı saçların yanı sıra göz ardı...
  3. Esmerler için saç rengi?

Esmerler için saç rengi?

esmerler için saç renkleri esmerler için saç rengi esmer ünlülerin renkleri 2011 esmerim saçımı hangi renge boyamalıyım iyi günler ben esmerim ve soluk bir ten rengine sahibim saçlarımı boyatmak istiyorum sizce hangi renge boyatmalıyım?
  4. Siyah saç bakımı

Siyah saç bakımı

siyah sac Siyah saç, bakımı, bakım, maske, önerileri ve dahası burada arkadaşlar Siyah saç rengi, cesaret ister. Çünkü siyah saçtan geri dönemk biraz zordur Melek'lerim. Ama zengin ve asil görünümü ile denemeye değer diyorum ve saçı siyah olan Melek'lerimiz için, bakım önerilerini sunuyorum:) Siyah renklerin saç bakımı diğer renklere göre en kolaydır, yıpranma diğer saçlara göre daha...
  5. Uzun Siyah Saç Modelleri

Uzun Siyah Saç Modelleri

Uzun Siyah Saç Modelleri istiyorum sizden. Saçlarım uzun ve siyaha boyatmayı düşünüyorum acaba nasıl duracak diyede örneklerini görmek istiyorum :)

Sayfayı Paylaş