gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

2010'dan BeKLeNTiLeRiMiZ....

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

2010 dan beklentilerimiz meleklerim 2009 yılı da bitmek üzere,koca bir yıl elbette birçok iz bıraktı hayatımızda,mutluluk,hüzün,belki evliliğe adım atanlarımız oldu belki ayrı düşenler.... iyisiyle kötüsüyle bir yılın daha sonuna geldik...

2010yılı umarım 2009u aratmaz ve yeni yıl hepimiz için ''bu yıl benim yılım'' dedirtecek güzellikte geçer.

istedim ki bu başlık altında yeni yıldan beklentilerimizi yazalım...katılımlarınızı bekliyorum...

mutlu,huzurlu,sağlıklı,başarılı,aşk dolu nice nice yıllar görmemiz dileğiyle...:D:D:D

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ahhh finduğum ahh geçen sene ömrümü de törpüleyip geçti resmen.Beni benden aldı götürdü.Yeni gelen yıldan en büyük beklentim okulu bitirip öğretmen olabilmek.Bi de sağlık,mutluluk,huzur işte.Rabbim hepimize bol sağlık bol kazanç bol huzur ve bol mutluluk dolu bir sene nasip eylesin.

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlık ,mutluluk ,aşk.başarı bekliyorum.
    Herkesin dilekleri ,beklentileri gerçek olsun
    2010, 2009 u aratmasın

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anam ne bekleyim b,ilemedim ya herşeyi bekliom hemde yaw illilililili aşk meşk herşey yaw hahahaha en gerçekçi olanıda şuki inşallah hayalin öğretmen olmasını bekliom fındığında muradına ermesini hahahahahahaha

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

oy oy oy oy tşkler orkişim canım kuzum lilililili:D:D sağlık,huzur,mutluluk,AŞK,İŞ bekliyorum..... daha nolsun......
    inş inş inş....
    saolun katılımınız için(hernekadar zorla da olsa hahaha)
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca geç de olsa böyle güzel bir konu açtığın için çok teşekkür ederim.Süpersin.Yeni yılda da bu başarılarınla beraber,gönlünün prensine kavuşmanı dilerim.
    Hayal ''inde öğretmen olmasını ,çocuklardan kafasının şişmesini ,:D2010 un Hayalime
    Para ve aşk getirmesini dilerim.

7. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim beklentilerim; annemin ve tüm sevdiklerimin sağlıklı ve huzur içinde neşeli olması.

Gerek maddi, gerek manevi hiç kimseye muhtaç olmadan bir seneyi daha geçirmek, aşkımın bu senede dolu dizgin geçmesi :) Hatta daha iyi olmasını :D:D Sevdiklerimle, mutlu mesut, barışın ve kardeşliğin bol olduğu bir ülkenin vatandaşı olmayı :)

Kısacası; beklentilerimin gelmesini, hayallerimin gerçek olmasını istiyorum :D İstiyorum da istiyorum anasını satim bütün iyi şeylerin benim başıma gelmesini istiyorum :D

9. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    2009 yılım hem çok iyi geçti hemde çok kötü geçti :D 2010 yılımında ilk sağlık istiyorum..rabbim şifa isteyen insanlara derman versin içinde de bana...ve şu okulumu bitirmek istiyorum artık..sınavlarımı geçmek istiyorum..ve de sevgilimle olan ilişkim bitmesin...daha da kuvvetlensin sevgimiz :D birde onun iş bulmasını istiyorum en çok ta bunu istiyorum..inş bulur..

10. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    tüm sevdiklerimin sağlıklı olmasını ve her zaman benimle beraber olmalarını 2009 da yaşadığım üzücü kötü olayları 2010 da yaşamamayı bu yıl gireceğim sınavda istediğim bölümü kazanmayı vede aşk para mutluluk isterim

11. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    huzur istiyorum...
    biraz olsun mutluluk...aşk...para para para:D

12. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    saglık, mutluluk herkes gibi ama birşey daha istiyorum inşallah oda olursa başka birşey istemiyorum

13. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    2010 yılında mutluluk istiyorum.2009 yılında da mutluydum ama bana göre bu yıl biraz daha farklı mutluluklarla geçecek.
    Tabii 2010 yılına girmeden bilemem:D

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    benim beklentim yüreği temiz olan herkezin dileklerinin kabul olması ve cocukların acı cekmemesi..
    ailem için kardeşimin yürümesini.. mutlu olmasını istiyorum...annemin babamın kardeşimin ve sevdiğimin hep yanımda saglıklı ve mutlu olmasını diliyorum...aslında tek şey diliyorum o da kardeşimin yürümesini ayaga kalkmasını.. umarım herkezin dileği gercek olur ve yürekleriniz kadar güzel bir yıl gecirmenizi dilerimm... kibb...

15. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    herkezin saydığı klasik beklentilere artı olarak hayırlısıyla hem bana hemde kardeşime bebek diliyorum

2010'dan BeKLeNTiLeRiMiZ.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğin beklentileri:)

Erkeğin beklentileri:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Engellilerin Beklentileri

Engellilerin Beklentileri

Engellilerin Beklentileri Engellilerin beklentileri 09 Ağustos 2007 Perşembe 22:51 Engelliler yeni hükümetten ortak beklentileri, engellilere yönelik ayrımcılığın ortadan kaldırılması... Engellilerle ilgili kuruluşların yeni hükümetten ortak beklentileri, engellilere yönelik ayrımcılığın ortadan kaldırılması... Türkiye Sakatlar Konfederasyonu...
  3. İşveren beklentileri

İşveren beklentileri

kariyer beklentisi kariyer beklentisi örnek beklentileri beklentileri nelerdir beklentileriniz nelerdir İşverenlerin beklentileri, her zaman iş arayan adayların, üniversiteye girmek isteyen öğrencilerin, yeni mezunların ve işsiz kesimin geleceğini belirleyen en önemli noktalardan biri olmuştur. Üniversite sınavına giren öğrenciler, çağımızın gözde sektörlerini seçmeye, onlar hakkında...
  4. erkeklerin beklentileri

erkeklerin beklentileri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Eşlerin birbirlerinden beklentileri

Eşlerin birbirlerinden beklentileri

Kadınlar erkeklerden; ilgisinin azalmamasını, şefkat göstermesini, romantik olmasını, tatlı sözler söylemesini ve hayatında öncelikli olmayı ister. Erkeklerin ise kadınlardan beklediği davranışlar şunlar; Anlayışlı davranmak, futbol keyfine engel olmamak, özgürlüklerine fazla müdahale etmemek… Kadınlar ilginin kaybolmaması ister İlişkinin ilk birkaç ayından sonra, hissedilen tutku yerini...

Sayfayı Paylaş