gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

2010'in Ruju hangisi?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

mat pembe ruj bebek pembesi ruj pembe tonları en iyi hangisi
    2010 da benim pek kullanmayı tercih etmediğim bir renk moda imiş ama doğal renklerde tabiki vazgeçilmez bana göre :tik:
    Bu yılın moda renklerine baktığımızda öne çıkan ilk renk kesinlikle kırmızı. Ve bu yılın makyaj gözdesi de kırmızı ruj.
    Makyaj yaparken özellikle parlak pembe ve kahve tonlarından uzak durun. Bu sene kırımızı mat renkler moda ve tabiki doğal makyaj.. Makyajda son derece doğal görünüm hakim. Bu sene doğal güzellik diyoruz ve saçlar da makyaj gibi doğal görünmeli.

2. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bebekitom yaa ben pembe ruj hastasıyım.kırmızı çok dikkat çekici bi ton.pembeyi seviyom valla.

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    sorma kız bende pembe veya şeffaf seviom kırmızı çok nadir sürüom bizde bu yıl moda dışına çıkarız napalım :D

4. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de kırmızı kullanıyorum bu sene ama moda diye almadım walla içimden geldi yani demek moda içimdeymiş benim:D

5. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de katılıyorum bu yılın modası kırmızı ruj

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hüç hoşlanmıyorum rıjlardan yaa:(

7. karanlık geceler

karanlık geceler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızmızı bana ters ya yakışmıyor penbe tonlar güzek benc wekırmızya yakın tonlarda penbe kunlanmak en iyisi

2010'in Ruju hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ruj

Ruj

Kadının dudağına ruj sürmesi tatlı dilli olmasına, eşine kompliman yapmasına, Erkeğin dudağına ruj sürmesi sözde riyakarlığa, yadırganılan söz ve davranışa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dudak.)Rüyada bir kadını ruj sürerken veya yüzüne makyaj yaparken görmek, yakında güzel bir sürprizle karşılaşılacak demektir. Rüyada bir kadını ruj sürerken görmek, yakın bir zamanda güzel bir olayla...
  2. hangisi?

hangisi?

slm arkdaşlar bn parfüm almak istiyorum ama brçoğunun kokusunu bilmiyorum bu söyledikelrimden en güzel kokan ikisini önerirsenz sevinirim tşk ederim şimdedn..wish of love ıncandesence timeless little black dress for away
  3. hangisi

hangisi

kardeşleri tarafından kuyuya atılan peygamberin adı nedir
  4. İnsan vücudundaki en sert madde hangisidir

İnsan vücudundaki en sert madde hangisidir

İnsan vücudundaki en sert madde hangisidir? Merhaba kızlar size bir sorum var İnsan vücudundaki en sert madde hangisidir?
  5. Bayrağında İnsan Resmi Olan Tek Ülke Hangisi?

Bayrağında İnsan Resmi Olan Tek Ülke Hangisi?

ülkelerin bayrakları, insan resmi olan bayrak, belize bayrağı Sevgili melekler, geçtiğimiz akşam TRT1 kanalının yarışma programı Joker'i izlerken ilginç bir soru dikkatimi çekti. Daha önce hiç düşünmediğim ve duymadığım bu soruyu bir de sizlere sorayım dedim. İzlemeyenler şöyle bir düşünsün bakalım. Bayrağında insan resmi olan ülke hangisi? Afalladınız değil mi? :D Ben bayrakların sadece...

Sayfayı Paylaş