gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

2010'un ilk hiti Oğuzhan Koç domuz gribi ol inşallah

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

domuz gribi ol inşallah notaları domuz gribi ol inşallah akor tab şarkısının notaları şarkısı [​IMG] "Çok Güzel Hareketler Bunlar" oldu. Ekipten Oğuzhan Koç'un yazdığı "Domuz Gribi Ol İnşallah" şarkısı ise 2010'un ilk hiti oldu.
    BİNLERCE KİŞİ PAYLAŞTI
    İlginç sözleriyle bitmiş bir aşkı güncel olaylarla yad eden şarkının esprili sözlerinin yanı sıra melodisi de beğeni topladı. Facebook, YouTube gibi sitelere düşen videolar bir anda binlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı. Öyle ki şarkının hazırlanma aşamaları ve provaların videoları da internette dolaşmaya başladı..

2010'un ilk hiti Oğuzhan Koç domuz gribi ol inşallah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oğuzhan koç

oğuzhan koç

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 680x510 px Ve Boyutu 42KB.
  2. gülben ergen & oğuzhan koç-giden günlerim oldu

gülben ergen & oğuzhan koç-giden günlerim oldu

Giden günlerim oldu Seni anmadım yola bakmadım hala Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa Susmanda yeter di son vermem için hayatıma Tüm güllerim soldu Sana atmadım taraf olmadım asla Dize gelmeden düşlerim yanlızlığa Gülmende yeter di geri gelmem için hayata Beni alsalar ipe koysalar Dayanamaz yine kadere salsalar Gönlüm arıyor titriyorum bak Sıra gelmeden gidemem ki ben Tutmaz ellerim seni...
  3. Oğuzhan Koç - Giden Günlerim Oldu - AKOR (versiyon 1)

Oğuzhan Koç - Giden Günlerim Oldu - AKOR (versiyon 1)

giden günlerim oldu akor beni alsalar akor beni alsalar ipe koysalar giden günlerim oldu tab notaları Am Giden günlerim oldu G F Am Seni anmadım yola bakmadım hala G F Dm Dile gelmeden düşlerim yalnızlığa F Dm E Dm-E Susmamda yeter ki son vermem için hayatıma Am Tüm güllerim soldu G F...
  4. Türkiye'den domuz gribinden ilk ölüm

Türkiye'den domuz gribinden ilk ölüm

Meleklerim bir domuz gribidir gidiyordu... Şurda görüldü burda görüldü derken... Türkiye ilk ölüm haberini aldı :( Sağlık bakanlğının açıklamasına bakarak bir kişinin domuz gribnden öldüğü bildirildi.. Vatandaşımız önlemini almadıkca bir çok kişininde ölümünün neden olacağı gözüküyor.. Meleklerim yayınlanan tedbirlere göz atalımve uygulamaya koyalım.. Hepinize sağlıklı günler diliyorum......
  5. Oğuzhan Koç_Domuz giribi ol inşallah şarkı sözü

Oğuzhan Koç_Domuz giribi ol inşallah şarkı sözü

Beni sen nasıl terkettin Bırakıp gittin Çok ayıp ettin eyvallah Şimdi halsizliğin tutsun Motorun bozulsun Domuz gribi ol inşallah.

Sayfayı Paylaş