gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 2012 Dubrovnik Turları Tanıtımı

Konu, 'yurtdışı turlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2011 2012 dubrovnik turları tanıtımı gezilecek yerler hırvatistan gezisi fiyatları programlar resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Dubrovnik ,Avrupa'da Hırvatistan'ın Adriyatik Denizi sahillerinde ki tarihi eserleriyle ünlü bir şehri melekler :) 1991 yılında Sırbistan'dan ayrılırken aldığı yaralarla epeyce hırpalanan şehir,UNESCO'nun koruması altına girdikten sonra 2005'te eski haline dönmüş.

Sizin için araştırdığımız turda Dubrovnik'te (3 gece 4* Hotel Grand Park veya benzeri) ve Saraybosna'da (2 gece 4* Hotel Hollywood Deluxe Oda veya benzeri) kalınıyor.
    5 gece 6 gün (5 kahvaltı), Panoramik Budva, Kotor, Cavtat, Dubrovnik, Poçitel, Blagaj, Mostar, Saraybosna turları dahil, THY ile (VİZESİZ!) ulaşım sağlanıyor.

1,596.54 TL Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılıyor. Ödeme anındaki kurlar geçerli oluyor.

Bu güzel kentte gezmek ve güzel bir tatil geçirmek isterseniz,ayrıntılı bilgi için BURAYI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. :tik:

Ayrıca bu tarihi şehrin kısa bir tanıtım videosunu da fikir vermesi için ekliyoruz,iyi seyirler :)

2011 2012 Dubrovnik Turları Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Tanıtım

2012 Tanıtım

2012 tanıtım 2012 moda trendleri Tür : Aksiyon / Gerilim / Bilim Kurgu Yönetmen : Roland Emmerich Senaryo : Roland Emmerich , Harald Kloser Görüntü Yönetmeni : Dean Semler Müzik : Harald Kloser Yapım : 2009, ABD / Kanada Oyuncular John Cusack (Jackson Curtis) , Thandie Newton (Laura Wilson) , Woody Harrelson , Amanda Peet (Kate) , Morgan Lily (Lilly) , Danny Glover (Başkan Wilson)...
  2. 2011-2012 dubrovnik turları hakkında bilgisi olan ?

2011-2012 dubrovnik turları hakkında bilgisi olan ?

2011-2012 dubrovnik turları hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşsın lütfen. Ancak tatile çıkabileceğiz bakalım güzel yerlerse ve ucuzsa gitmek istiyoruz.
  3. rio de janerio turları 2011 - 2012 bilgi istiyorum.

rio de janerio turları 2011 - 2012 bilgi istiyorum.

Kızlar rio de janerio ya giden bir tanıdığım vardı ve geçen sene sürekli oradan bahsetti. Belkide abarttı bilmiyorum. Bana rio de janerio turları ile ilgili bilgi lazım verirseniz çok sevinirim.
  4. 2012 Rio De Jenairo Karnaval Turları Tanıtımı

2012 Rio De Jenairo Karnaval Turları Tanıtımı

rio de janeiro 2012 karnaval muhteşem turlar tanıtımı fiyatları gezilecek yerler gezi paketleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Sıcacık havası ,rengarenk karnavalı ,muhteşem sahilleri,plajları ve deniziyle Rio De Janeiro'da bir tatile ne dersiniz melekler :) Hele de bu tatili balayınıza denk getirdiyseniz,emin olun muhteşem bir balayı geçireceksiniz.:) Sizin için...
  5. Yılbaşı Kayak Turları 2012

Yılbaşı Kayak Turları 2012

2012 yeni yıl kayak turları, yılbaşı kayak turları hakkındabilgiler. Yılbaşı aslında kar ile anılır değil mi en azından ülkemizde ve tüm dünya ülkelerinde hemen hemen böyle diyebiliriz. Şimdi yıl başında istanbul ve bursa çevre illerte oturan arkadaşlarımız için alternatif olması açısından bilgiler sunmak istioyoruz. Yılbaşındaki turlar hakkında daha detaylı bilgileri BURAYI TIKLAYARAK...

Sayfayı Paylaş