gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 - 2012 Eğitim - Öğretim Yılı İş Günü Takvimi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Yılı Çalışma Takvimi 2011 - 2012 Eğitim - Öğretim Yılı İş Günü Takvimi

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda 2011 - 2012 Eğitim - Öğretim Yılı İş Günü Takvimi sunuyor ve gerek sizlerin, gerek ise yoğun istekte bulunan misafirlerimizin talebini gerçekleştiriyoruz. [​IMG]

2011 - 2012 Eğitim - Öğretim Yılı İş Günü Takvimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Afet Eğitimi Hazırlama Günü

Afet Eğitimi Hazırlama Günü

depremin zararlarını azaltmak için neler yapmalıyız doğal afet çantası deprem sonrası kullanılabilecek bir yardım çantasında neler yer alır doğal afet yardım çantasında bulunur bulunur Afet Eğitimi Hazırlık Günü (12 Kasım) EĞİTİM VE TOPLUM BİLİNCİ • Eğitim, uygarlıkların vazgeçilmez gereksinimidir. Eğitimin amacı, insan ve toplum yaşamını kolaylaştırmak, güzelleştirmek, zenginleştirmek,...
  2. Zorunlu Eğitim 9 Yıla Çıkıyor - İşte 32 ilin listesi

Zorunlu Eğitim 9 Yıla Çıkıyor - İşte 32 ilin listesi

Alıntı penceresindeki yazılar haberturk.com'dan. Okul öncesi eğitim, gelecek eğitim-öğretim yılında bazı illerde artacak. Okul öncesi eğitimin zorunlu olmasının planlandığı 32 il belirleyen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), bu illerin valileri ve milli eğitim müdürleriyle yarın bir araya gelerek, görüşlerini alacak. Alınan bilgiye göre, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), okul öncesi eğitimin ileri...
  3. 2011 çin takvimi

2011 çin takvimi

2011 çin takvimi çin takvimi 2011 hesaplama cinsiyet hesaplama cin 2012 2011 Çin takvimi ,Çin takvimi ile cinsiyet hesaplama, 2012 çin takvimi ile bebek cinsiyeti öğrenmek mümkün diyorlar meleklerim. Çin takvimi asırlardır Çinlilerin cinsiyet belirlemek için kullandıkları bir takvim sistemidir. Çinliler çin takvimi kullanımının %90 başarılı olduğunu iddia etmelerine rağmen bu takvim...
  4. Maya Takvimi Kıyamet Günü

Maya Takvimi Kıyamet Günü

Kızlar nedir bu Maya Takvimi Kıyamet Günü bu konuda bilginiz var mı
  5. Çin Takvimi Hayvan Yılları İsimleri

Çin Takvimi Hayvan Yılları İsimleri

çin takvimi yılları çin takvimi hayvanları Sevgili melekler, son zamanlarda özellikle bebeklerin cinsiyetlerini belirlemek için kullanılan Çin takvimi çok popüler oldu. Elbette ki bu takvime göre yapılan belirleme kesinlikle bilimsel değil ama işte gebelerin heyecanına ortak olan bu takvim yine de çok rağbet görüyor. Bu yazımızda Çin takvimini oluşturan her bir yıla verilen hayvan isimlerini...

Sayfayı Paylaş