gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 - 2012 gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2011 2012 gelinlik modelleri gelinlikler 2012 gelinlik modelleri gelinlikleri 2011 gelinlik modelleri, 2012 gelinlik modelleri, modası burada arkadaşlar.
    Bu yılın ve önümüzde ki 2012 yılının en moda gelinlik modellerini, evlilik hazırlıkları yapan Melek'lerimiz için ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için sunuyoruz:)

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    emeğine sağlık cnm yeniden gelin olasım geldi:D

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok güzeller yaa off içim gitti valla :)

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    wooww
    Paylasim icin tesekkürler.

5. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    Aire Barcelona & Pronovias.. bu iki Modacinin gelinliklerini yillardir begeniyordum zaten :)
    Hepsi cok güzel & Emegine saglik!

2011 - 2012 gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Kabarık Gelinlik Modelleri

2011 Kabarık Gelinlik Modelleri

2011 kabarık gelinlik modelleri gelinlikler 2011 kabarık gelinlik modelleri kabarik gelinlikler Sizleri bilmem ama ben şahsen gelinlik dedinmi şöyle kabarık ,gösterişli ışıltılı modelleri seviyorum,Bana göre ilk bakışta gelinlik göze batmalı ve hayranlık uyandırmalı.Ve yine tekrar etmek isiyorum ki bu benim fikrim her zamanki gibi zevkler ve renkler tartışılmaz diyerek sizlere 2011 kabarık...
  2. 2011 Sade Gelinlik Modelleri

2011 Sade Gelinlik Modelleri

sade gelinlikler sade gelinlik gelinlik modelleri en modelleri 2011 Bizim hep gördüğümüz bildiğimiz gelinlik modelleri tüllü, taşlı, pullu, oldukça kabarık ve süslü olurlar... Ama mutlaka gösterişten uzak sade modelleri tercih eden gelinlerde vardır...Bu modeller biraz daha sade gelinlik seçenler için tasarlanmış. Ancak, bu sadelikte yakalanabilecek şıklıklar oldukça hoş bir şekilde...
  3. 2011 kuyruklu gelinlik modelleri

2011 kuyruklu gelinlik modelleri

gelınlık 2011 kuyruklu gelinlik modelleri 2011 kuyruklu gelinlik modelleri gelinlikler Evlilik hazrılığı yapan ve gelinlik modeli arayan Melek'lerimiz ve gelin adaylarımız için, yılın en şık ve bir o kadar da görkemli olan kuyruklu gelinlik modellerini sunuyoruz :)
  4. Tesettürlü gelinlik modelleri 2011

Tesettürlü gelinlik modelleri 2011

2011 türbanlı gelinlik modelleri tesettür gelinlik modelleri 2011 tesettürlü tesettürlü türbanlı Tesettürlü Bayanlar bu modellere göz atın isterseniz..
  5. Zarif gelinlik modelleri 2011

Zarif gelinlik modelleri 2011

zarif gelinlik modelleri 2011 zarif gelinlik modelleri, 2011, modeli, çeşitleri, trendleri ve dahası burada arkadaşlar. İşte size 2011 yılının ve hatta 2012 yılınında modası olacak oaln, en zarif - şık- en güzel gelinlik modelleri Melek'lerim. :)

Sayfayı Paylaş