gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 - 2012 Japon Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2011 japon modası, 2012 japom modası, japon modasından en yeni trendler burada arkadaşlar.
    Dünyanın her yanında, Japon Modası zerafeti ile ilgi görmektedir. Biz de bu yazımızda 2011 ve 2012 yılının Japon Modasından örnekler sunmak istedik sizlere.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu japonlar hep güzel şeyler yapıyor fakat bizim bedenlere uymuyor işte bir kaç parça kıyafet aldım ama yok anacım bol mu desem darmı desem kısamı desem yok anlayamadım ben;
    Mesela bir buluz( ıncecık kumaştan ketenımsı gomlek tarzında bırsey) aldım boy kısmından kısa gelıyor , göğüs kısmı dar gelıyor, aşagı kısımları ıse çuval gıbı bol..
    Nasıl bir kalıptır anlamadım ama görünüşleri ve kullandıkları kumaşlar harika.. Becerebiliyorsan ustune gore al gıy valla ne diim :)

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bu Japonların kıyafetleri çok hoşuma gidiyo benim yaa :)

2011 - 2012 Japon Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. japonların sokak modası

japonların sokak modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Japon STYLE modası!

Japon STYLE modası!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2011 sandalet modası

2011 sandalet modası

2011 yaz sandalet, modası, modelleri burada arkadaşlar. Yaz mevsiminde sandaletler rahatlığı ile vaz geçilmez oluyor değil mi Melek'lerim:) Zira bu yaz sandalet modası, rahatlığın yanı sıra birde kusursuz şıklığı sunmuş ve harika olmuş Melek'lerim:)
  4. Nösy'den 2011 Modası

Nösy'den 2011 Modası

nösy, 2011 modası, elbiseler, en güzel etekler, resmleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Nösy bu yaz için süper kıyafet modelleri sunuyo melekler. göz alıcılığı ile albenisi bulunan bu elbise modellerini sizler için sunuyoruz :)

Sayfayı Paylaş