2011-2012 pierre cardin halı modelleri

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
2011-2012 pierre cardin halı modelleri
pierre cardin hal? modelleri pierre cardin hal? katalo?u 2011 modelleri ve fiyatlar?
?üphesiz ki hal? her evin ihtiyac?d?r ve desen model, renk biz han?mlar?n begenisi ile al?n?r Melekler ..
P?ERRE Cardin yeni tasar?m hal? modelleri,2011-2012 sezonu önceki sezonlar gibi Melekler yepyeni modelleri ile evlerinize yepyeni modern bir hava verecek,mobilyalar?n?za uygun renk tonlar? ile uyum içinde,mekanlar?n?z ?enlenecek,ayn? zamanda hiç bir yerde bulamayaca??n?z,P?ERRE CARD?N yepyeni farkl? hal? modelleri,her zevke ve her kesime hitabedecek kadar uygun fiyat ve modern tasar?mlard?r.Evinizin duvar rengine,mobilyalar?n?zla uyumlu ve di?er ev aksesuarlar?n?zlada renklerinin ba?da?mas?,yerlerin ah?ap rengine kadar,ince detaylar göz önünde bulundurulup,evinizin dizayn?n?n kolayca tamamlanmas? ve huzur içinde ya?amaya bir ba?lang?çt?r elbette kii..P?ERRE CARD?N HALILARI,NI gelin hep beraber görelim Meleklerim ...
pierre_cardin_hali_modeli,cicekli_hali[1]-259.jpg

siyah_beyaz_kareli_hali,pierre_cardin_hali[1]-133.jpg

pierre_carden_hali[1]-3ac.jpg

pierre_cardin_islemeli_hali[1]-377.jpg

pierre_cardin_renkli_hali[1]-332.jpg

aakirmizi-bordo_pierre_cardin_hali[1]-2e1.jpg

1333[1]-229.jpg

pierre-cardin-salon-halisi[1]-293.jpg

pierre_cardin_elysee_haliB[1]-152.jpg

1273355771[1]-39b.jpg

pierre_cardin%201-10.jpg

gri,fume_,pierre_cardin_halilari[1]-1ea.jpg

Harika modeller ve desenler.Renklere bayıldım acaba fiyatları nasıl ki:salıncak:

6m si 700 900 TL civarı tabı modelıne göre değişiyor ..
metre kare düştükçe fiyatta düşüyor

6m si 700 900 TL civarı tabı modelıne göre değişiyor ..
metre kare düştükçe fiyatta düşüyor

Valla çok aşırı pahalı değilmiş ben daha fazla bekliyordum.Gerçi halı fiyatları önceki yıllarda daha pahalıydı ama şu an biraz daha uygun satılıyor fiyat olarak.Salona düşünülebilir teşekkür ederim Belencim fiyat konusunda bilgilendirdiğin için:)

Haaaaah tam oldu... Bu pierre Cardin'in girmediği bi halı kalmıştı onadamı girmiş :) Her boyayı boyadı hatta fıstıki yeşilide :D Siz boşverin bunları Türk markalara yönelin arkadaşlarım ne varsa bizde var..

Geri