gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 - 2012 plaj modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2011 plaj modası plaj modası 2011 plaj modası 2011, plaj modası 2012, trendleri burada arkadaşlar.

Nihayet plaj sezonuna doğru hızla ilerliyoruz Melek'ler:) Yaz mevsimine ramak kalan şu günlerde, plaj alışverişleri de yavaş yavaş düşünülmeye başlandı. Plaj alışverişinizi yapmadan önce, sizlere bu sezonun ve 2012 sezonun plaj modasından örnekler sunmak istedik.

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Yuh bana ya plajı pijama modası diye okuyorum aa dedim ***** nettin kız sen başlığa bak resimlere bak sonra başlığı yeniden okuyunca anladım:D yanlış okumusum:D:D:D hahaha

2011 - 2012 plaj modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Plaj Çantası Modelleri

2011 Plaj Çantası Modelleri

2011 çanta modelleri çanta modelleri 2011 plaj çantası plaj çantaları [B]Yaz mevsimine şurda birkaç ay kala şimdiden plaj modası belli olmaya başladı kızlar.Sizlere havuz ve denizde havlularınızla birlikte ufak tefek eşyalarınızı koymanız için çok gerekli olan plaj çantası modellerinden seçtiğim örnekleri sunuyorum.
  2. Armes Elbiseli Plaj Modası

Armes Elbiseli Plaj Modası

elbiseli mayo elbiseli mayolar armes, plaj modası, 2011 sezon, ürünleri, elbiseli, mayo, bikini, renkleri, modellerini buradan bulabilirsiniz Bikini giymeyi sevmeyen meleklere özel elbiseli mayolarım var.. Armes'ten.. Bu çok hoş durmuş bence..
  3. Nösy'den 2011 Modası

Nösy'den 2011 Modası

nösy, 2011 modası, elbiseler, en güzel etekler, resmleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Nösy bu yaz için süper kıyafet modelleri sunuyo melekler. göz alıcılığı ile albenisi bulunan bu elbise modellerini sizler için sunuyoruz :)
  4. Plaj Saç Modası 2014

Plaj Saç Modası 2014

plaj saç modelleri, plajda yapılacak saç modelleri, plaj dalgası saç modeli Sevgili melekler, yazın kavurucu sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde eğer tatile henüz çıkmadıysanız, bu yazın plaj modası hakkında sizlere bazı bilgiler vermek istiyoruz. Mayo, şık bir sandalet, güzel bir çanta ve çeşitli aksesuarlarla tamamlayacağınız plaj görüntünüzde saçlarınızın da büyük önemi bulunuyor. Bu...
  5. 2014-2015 plaj modası

2014-2015 plaj modası

çok şık mayokini modelleri,2014 mayokini modelleri,2015 mayokini modelleri,şık mayokini modelleri,en güzel mayokini modelleri hakkında bilgiler Daha 2014 yaz ayları bitmeden birçok marka 2015 yazı için bikini ve mayo modellerini oluşturmaya başladı. Renkli ve desenli modellerin yanı sıra neon renkli mayo ve bikiniler oldukça rağbet görüyor. Mayo, bikini karışımından tasarlanan ve güzel bir...

Sayfayı Paylaş