gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2011 Adil Işık elbise modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

adil ışık elbise modelleri adil ışık şık elbise modelleri 2011 abiye 2011 abiye Günümüz modern kadınının kalite ve şıklıkta tercihlerinin başında gelen Adil Işık 2011 yepyeni koleksiyonuyla bayanların gönlünü bir kez daha kazanmış durumda.Sizlere bu yepyeni koleksiyondan seçtiğim elbise modellerini sunuyorum [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    wayy buseferki zara elbiselerini beğendim sonbaharda giyinmelik bikaç elbise düşünüodum hoşuma giti bebem sağol

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekrler paylşm için...

4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    siyahlar güzelmiş emeğine sağlık

5. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]hayalim şöyle bi elbise giyebilmek:)

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

bu çok hoş :)

7. panjea

panjea Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süper bir paylaşım..

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zaranın ürünleri kalitesiz 100 tl ye kot aldım 4 ay giyebildim

zaranın anTalya mağzasından almış olduğum kotunu 4 ay gibii kısa sürede giyebildim.kotun kumaşında parlamA ve incelmeİVAR. aldım mazaya memnun olmadığımı bildirdim kotu getirin kfişinle yardımcı oluuruz dediler ve hiçbişey yapmadılar bunda bişey yok dediler. KISACASI UĞRAŞMAK İSTEMEDİLER NASILSA KOTU SATTILAR BANA SONRADA KIVIRDILAR BİRSÜRÜ AĞIZ KALABALIĞI YAPTILAR.100 tl para verdim ama 10 kuruşluk değil.küçük mazalar bile garanti ve müşteri memnuniyeti veriyo .pazardan tezgahtan alsan zaradan kalitelidir. Zaranın sadece adı var kalite yok.100 tl ye kot aldım ama tecrube edinmiş oldum bida alamam

9. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Seçemedim çunküü bir kaçtanesini çok beğendim :D:D

2011 Adil Işık elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adil Işık abiye elbise modelleri

Adil Işık abiye elbise modelleri

adil ışık abiye adil ışık elbise modelleri abiye elbise modelleri hamile kıyafetleri Adil ışık markasını tanımayan bilmeyen yoktur Abiye elbise modellerindede Adil Işık bayanlar için gerçekten çok şık ve hoş modelleriyle göz kamaştırıyor ve oldukça makul fiyatlarada sahip kaliteyi şıklığı bütçeyi sarsmadan bir arada bulmak isteyenler için tercih edebileceğiniz bir marka
  2. Adil Işık Abiye Elbise Modelleri

Adil Işık Abiye Elbise Modelleri

adil ışık abiye adil işik abiye elbise modelleri ışık modelleri Sevgili melişlerim siz de yaz günlerininin sonuna gelirken düğünlerde ve gecelerde ki en şık bayan olmak istiyorsanız Adil Işık 2009 abiye kıyafet koleksiyonuna bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz...Bizden söylemesi :tik: Adil IŞIK'a ait diğer ürünleri görmek isterseniz BURAYI tıklayabilirsiniz...
  3. 2011 Adil Işık çanta modelleri

2011 Adil Işık çanta modelleri

adil ışık çanta adil ışık çanta modelleri modelleri 2011 2011 Adil Işık biz bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan çantalara şıklığı ve zerafeti getirip son derece sıradışı tasarımlarla bizlerle buluşturuyor.Adil Işık çantaları 2011 yılında genelde siyah,gri,ve kahve tonlara hakim bir koleksiyona sahip.Şimdi sizleri seçmiş olduğum modelleri sunuyorum
  4. 2014 Adil Işık Elbise Modelleri

2014 Adil Işık Elbise Modelleri

adil ışık abiye modelleri, adil ışık abiye, adil ışık 2014 Adil Işık markasını bilen bilir. Hiçbir zaman kalite ve çizgisinden asla ödün vermeyen Adil Işık, modern ve şık kadının çizgilerini taşıyan tasarımları ile özellikle klasik giyimden hoşlanan bayanlarla çalışan kadınların gözde markalarından biri olmuştur. Adil Işık 2013/2014 Sonbahar Kış sezonuna yine her zaman ki gibi çok şık...
  5. 2014 Adil Işık Elbise Modelleri

2014 Adil Işık Elbise Modelleri

adil ışık elbise modelleri, 2014 elbise modelleri, 2014 elbise modası Modern ve şık kadının marka sembolü haline gelen Adil Işık, her yeni sezon da yine bayanların giyim konusunda ilk tercihi olmaya devam ediyor. Dişiliğin sembolü olan ve biz bayanların elbise dolabının demirbaş kıyafeti haline gelen elbise modelleri 2014 Adil Işık ile farklı bir şıklık kazanıyor. Senenin moda renk ve...

Sayfayı Paylaş