gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2011 Adil ışık

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2011 adil ışık adil ışık 2011 adl 2011 Adil Işık modellerini sizlerle paylaşıyorum.Kendinden emin modern ve şık kadının tercihi olan Adil Işık 2011 yılındada çizgisini bozmayarak yine kadınların gönlünü fethetmeye kararlı.Sizlere bu yepyeni koleksiyondan seçtiğim modelleri sunuyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu iki kaban güzelmiş [​IMG]

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    adil bu sefer şık koleksiyon çıkarmış hayret :D bi bakim dicem ama paraları bitirdik nerdeyse :D

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    adilışıkın urunleri inanılmaz kaliteliii geçen sene birpantul almıştımmm harika bişi yav ne rengideğişti ( ki ben en az haftada 1 kere yıkarım ) ne bir yerinde bişicik var bayıldımmm kalitesine o iki kaban benimdeçok hoşuma getti özllikle beytaz :D:D

2011 Adil ışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Adil Işık çanta modelleri

2011 Adil Işık çanta modelleri

adil ışık çanta adil ışık çanta modelleri modelleri 2011 2011 Adil Işık biz bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan çantalara şıklığı ve zerafeti getirip son derece sıradışı tasarımlarla bizlerle buluşturuyor.Adil Işık çantaları 2011 yılında genelde siyah,gri,ve kahve tonlara hakim bir koleksiyona sahip.Şimdi sizleri seçmiş olduğum modelleri sunuyorum
  2. Adil Işık 2011 Kaban Modelleri

Adil Işık 2011 Kaban Modelleri

şık kaban modelleri armine kaban modelleri adil ışık adil ışık 2011 2011 2011 Adil Işık kadınının yılı olacak.Son derece şık ve kaliteli kabanlarıyla kışa bomba gibi modellerle bayanlarla buluşan Adil Işık yepyeni kaban modellerinde özellikle hayvan derisi desenlerine sıkça rastlamak mümkün.Sizleri bu yeni koleksiyondan seçmiş olduğum kaban modelleriyle başbaşa bırakıyorum.
  3. 2011 Adil Işık elbise modelleri

2011 Adil Işık elbise modelleri

adil ışık elbise modelleri adil ışık şık elbise modelleri 2011 abiye 2011 abiye Günümüz modern kadınının kalite ve şıklıkta tercihlerinin başında gelen Adil Işık 2011 yepyeni koleksiyonuyla bayanların gönlünü bir kez daha kazanmış durumda.Sizlere bu yepyeni koleksiyondan seçtiğim elbise modellerini sunuyorum
  4. Adil ışık 2011 yaz modası

Adil ışık 2011 yaz modası

adil ışık adil işik ışık 2011 2011 yaz yaz modası Kızlar Adil Işığın tasarımlarını mutlaka biliyorsunuzdur.Bu yazın Adil Işık elbiselerini size sunmak istiyorum işte onlardan birkaç tanesi umarım beğenirsiniz :tik:
  5. Adil Işık 2011 yaz koleksiyonu

Adil Işık 2011 yaz koleksiyonu

adil ışık 2011 adil ışık 2011, yaz koleksiyonu, yaz kıyafetleri, modelleri, trendleri burada akradaşlar. Aidl ışık'ın 2011 yaz koleksiyonunu bu yazımızda, sizler için araştırdık ve seçtiklerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş