gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2011 Altın Küre Ödüllerinden Moda Rüzgarı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Altın kürede birçok ünlü ödülünü aldı, mutlu oldu, çok sevindi aman aman bir sürü şey... Bunlar beni hiç bağlamıyor açıkcası =) Ben moda derim başka birşey demem... Gözüme birkaç ünlüyü kestirdim, giydikleri hem çok yakışmış, hem çok güzel, hem de yakıştırmasını bilen birkaç ünlü... Bakalım neler giymiş bu ünlülerimiz... Kim ne tarz severmiş... Merak eden moda severlere meleklermekanı farkıyla...

[​IMG] bak hele bak ayakkabıma bak diyor :D:D Kız indir eteğini annen bacaklarını kırcak hahaha

Son düzenleme: 23 Şubat 2011
    SadmiN ve sudembeyaz bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben bile bu ünsüz halimle bunlardan daha şık giyinirim be :) Hepside rüküş :D:D Hayal kırıklığına uğrattılar beni :D:D

SadmiN ve sudembeyaz bunu beğendi.
  3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

[​IMG]En şık bu bence.Ama ancelina neden güzelliğiniz saklıo anlamadım filmlerinde güzel giyinio ama bura önemli yer daha güzel giyinebilirdi diye düşünüyorum

2011 Altın Küre Ödüllerinden Moda Rüzgarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın küre ödülleri

Altın küre ödülleri

ALTIN KÜRE SAHİPLERİNİ BEKLİYOR Oscar'ın en büyük habercisi olan Altın Küre ödülleri 11 Ocak'ı 12 Ocak' bağlayan gece sahiplerini bulacak. Oscar'ın en büyük habercisi olan Altın Küre ödülleri 11 Ocak'ı 12 Ocak' bağlayan gece sahiplerini bulacak. Oscar’a giden yolu açtığı söylenen Altın Küre ödülleri 11 Ocak’ta yapılacak törenle, televizyon ve sinema dallarında yeni sahiplerini bulacak....
  2. Altın Kelebek Ödülleri 2011

Altın Kelebek Ödülleri 2011

altın kelebek 2011 adayları kelebek ödülleri 2011 altın ödülleri adayları altın kelebek, 2011, adayları, 2011 adayları, ödülleri 2011, ödülleri, 2011 adaylar, adayları 2011, ödülleri 2011 ne zaman 2011 Altın Kelebek Ödülleri, sahiplerini b pazartesi günü buluyor Melek'ler. Habere göre, Altın Kelebek adayları kimlermiş; buyrun öğrenelim Melek'lerim. Hürriyet’in gelenekselleşen Altın...
  3. 2012 Golden Globes Altın Küre Ödülleri Sahipleri

2012 Golden Globes Altın Küre Ödülleri Sahipleri

2012 Golden Globes Altın Küre Ödüller sahipleri kim 2012 Golden Globes Altın Küre Ödüller hakkında bilgi Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda 2012 Golden Globes Altın Küre Ödülleri sahiplerinin kim olduğunu merak edenler için, 2012 Golden Globes Altın Küre Ödüller hakkında bilgileri paylaşıma sunuyoruz :) 2012 Golden Globes Altın Küre Ödülleri Sahipleri Sinema dünyasının en büyük ödülü...
  4. 70. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu

70. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu konu; 70. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 70.Altın Küre Ödülleri geçtiğimiz gece sahiplerini buldu. Oscar için 7 dalda yarışacak ‘Operasyon: ARGO’ en iyi film ve en iyi yönetmen ödülleriyle şimdiden rakiplerine gözdağı verdi. Altı Amerikalı diplomatın CIA tarafından İran’dan kaçırılışını anlatan filmin yönetmeni Ben Affleck....
  5. altın küre ödülleri kimlere verildi

altın küre ödülleri kimlere verildi

Altın küre ödülleri sanırım dağıtıldı. Tabi biz izleyemedik. Muhtemelen tekrarı olur ama kazananları buradan paylaşabilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş