gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Atkı Eldiven ve Bere Takımları

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Baştan aşağı uyumlu giyinmeyi seven hanımlar,bunun için önce başınızdan başlayalım, ne dersiniz?Bu harika bere,atkı ve eldivenler tam sizlere göre.:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]

2011 Atkı Eldiven ve Bere Takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Accesorize 2010-2011 Atkı ve Bere Modelleri

Accesorize 2010-2011 Atkı ve Bere Modelleri

atkı modelleri 2010 2010 atkı bere modelleri 2011 2011 bere Kara kış yüzünü göstermeye başladı yavaş yavaş soğuktan korunmak için atkı ve bereleri kullanmaya başladık bile...Ünlü marka Accesorize'nin 2010-2011 Sonbahar-Kış sezonu için hazırlamış olduğu atkı ve bereler oldukça şık kızlar...Şimdi Accesorize Atkı ve Bere Modellerini beğeninize sunuyorum :tik:
  2. Kısa-Uzun Eldiven ve Atkılar

Kısa-Uzun Eldiven ve Atkılar

uzun eldiven Kışın soğuklarından kendinizi korumak için atkı ve eldivensiz dışarı çıkmayın meleklerim.Son zamanların yeni trendi uzun eldivenlerin size çok yakışacağına inanıyorum.Bugun çarşıya çıktığımda bende bakındım ama uzun eldiven bulamadım.Bu modeller çok hoş duruyorlar ve çok beğeniyorum sizlerinde beğeneceğini düşünerek sizler için birkaç model seçtim:tik: Kulaklarınızda...
  3. Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri Bere ve Atkı örnekleri Selam arkadaşlar ben kendime bere ve atkı takımı örmek istiyorum ama henüz model konusunda kararsızım. Acaba sizde Bere ve Atkı Modelleri var mı ?

Sayfayı Paylaş