gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2011 Barbaur Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Her tarza ve her zevke hitap etmesiyle ünlü İtalyan markası Barbaur, 2011 koleksiyonun da yine rahatlığı ön plana çıkaran ayakkabılarıyla sezonu açıyor... İşte 2011 koleksiyonuyla Barbaur ayakkabı melekler mekanında

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]buna bittim... bayıldım... gittim...:D:D teşekkürler balım:)

3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzeller paylaşım için teşekkürler

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Paylasim icin tesekkürler.

2011 Barbaur Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barbaur Ayakkabı Modelleri

Barbaur Ayakkabı Modelleri

barbaur Hazır Sonbahar da yaklaşmışken bu ayakkabı modellerini tam zamanında yetiştirdiğimi dşünüyorum... kullananlarında çok memnun kaldığını söyleyebilirim....içinde farklı bir taban var...isterseniz onunla isterseniz çıkarıp kullanabilirsiniz...
  2. Deichmann 2011 Ayakkabı Modelleri

Deichmann 2011 Ayakkabı Modelleri

deichmann 2011 deıchmann 2011 deichman ayakkabı deıchmann ayakkabı çeşitleri yaz Son günlerde adını sıklıkla duyduğumuz, dünyaca ünlü modelerile reklam filmeri çeken deichmann ayakkabı bu yılda yine birbirinden özel ayakkabılarıyla görücüye çıkıyor... İşte o güzel modellerden birkaçı...
  3. Gucci 2011 Ayakkabı Modelleri

Gucci 2011 Ayakkabı Modelleri

gucci ayakkabı 2011 ayakkabı modelleri gucci 2011 Bu yıl bütün markalar şıklık yarışına girmiş gibiler. Hangisinin sitesine baksam birbirinden güzel modellerle beni karşılıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Gucci yine harika bir kreasyonla tüm moda severlerin beğenisini kazandı...
  4. Yazlık ayakkabı modelleri 2011

Yazlık ayakkabı modelleri 2011

yazlık ayakkabılar, yazlık ayakkabı modelleri, 2011 yazlık ayakkabılar, 2011 yazlık ayakkabı modelleri, yazlık ayakkabı modelleri bayan, yazlık ayakkabı çeşitleri, 2011 yaz mevsimine ramak kaldı sayılır Melek'ler:) Eminiz ki, bir çok kadın, yaz alışverişi için, yaz modasını yakından takip ediyor, merak ediyordur:) İşte size yazlık ayakkabı modelleri 2011 modelleri hemde Melek'ler:D:D...
  5. 2011 Felina Ayakkabı  Modelleri

2011 Felina Ayakkabı Modelleri

2011, felina, ayakkabı, modelleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Birbirinden güzel renklerde ve modellerde ayakkabı ,terlik ve sandalet üreten marka Felina'nın ,2011 ayakkabı kreasyonundan seçtiğimiz ürünleri eklemek istiyoruz melekler..:)

Sayfayı Paylaş