gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2011 Bayanlar İçin Bere Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bere örnekleri 2011 bere modelleri modelleri 2011 yapılışı ve yapılışı Birbirinden şık ve kullanışlı bayan bere modellerinden oluşan örnekleri sizler için paylaşıyorum.Serin ve soğuk havalarda hem sizi soğuktan koruyacak hemde giysilerinizi tamamlayan şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz 2011 yılının bere modellerini beğeninize sunuyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

zuzumm_ bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Çok seviyorum bere takmayı:)Eee yakışıyorda ayıptır söylemesi:utan:emeğine sağlık adminim bidene yollarsın artık :D

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzellerr bende bere takıyorum ama eşarbın üstüne:hhh:emeğine sağlık canım

4. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    aa bende bere takamayı çok severim bere koleksiyonu yapcem nirdeyse :D:D ama yukarıdaki pomponlu beyaz bereye bayıldım örsem mi yoksam Mawi adminem gönderir mi onu bana :D

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] süperler ya emeğine sağlık

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar kızlar gelemmi yanağınızdan öpemmi örmeyi bilsem ayıp ettiniz hiç size göndermemmii hahaha:D

2011 Bayanlar İçin Bere Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar için bere modelleri

çocuklar için bere modelleri

cocuklar icin bere modelleri Minik kızların süsünden tutunda kıyafetlerine olan herbirşeylerine bayılıyorum:) hele şu birbirinden şirin berelerle baksanıza adeta nasıl şirinlik müsbettesi olmuşlar:)
  2. Erkekler için bere modelleri

Erkekler için bere modelleri

erkek beresi nasıl örülür erkekler için bere modelleri erkekler için bere erkek beresi nasıl yapılır örme Erkekler için bere modelleri arıyorsanız bu modellerede bir göz atmanızı tavsiye ederim bazı modeller atkı ve bere takımı olarak gayet şık duruyor şimdiden kolay gelsin hanımlar=)
  3. Bayanlar İçin Atkı Bere Takımı Örnekleri

Bayanlar İçin Atkı Bere Takımı Örnekleri

atkı bere takımı modelleri, atkı bere takımları, bere modelleri, atkı modelleri, atkı bere modelleri Kış aylarının önemli bir ihtiyacı olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazımız da bayanlar için oldukça şık ve önemli bir gereksinim olan örgü atkı bere takımı örneklerini paylaşıyoruz. Atkı ve berenizi takım halinde kullanmak istiyorsanız bu takımları beğeneceğini düşünüyoruz;)...
  4. Bayanlar İçin Örgü Bere Modelleri 2016

Bayanlar İçin Örgü Bere Modelleri 2016

Kış ayların da her yaştan bebek, çocuk, kadın ve erkekler tarafından kullanılan bere modelleri farklı renk ve tasarımlar ile örgü dünyasının trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Sizler için bu yazımız da bayanlar için el örgüsü bere modelleri ile ilgili en yeni örneklerden oluşan görsellere yer veriyoruz. Bayanlar için bere modelleri soğuk havalar da baş kısmını sıcak tutması ile...

Sayfayı Paylaş