gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

2011 Brillant Yatak Örtüsü Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yatak örtüsü modelleri brillant yatak örtüleri brillant örtüsü 2011 modelleri 2011 Yatak örtüleri yatak odasındaki atmosferi inanılmaz değiştiriyor.Günümüzde o kadar şık ve gösterişli yatak örtüleri modelleri varki insan değil bakmaya kullanmaya bile kıyamıyor.Hele bazı modeller bir abiye ve gelinlik elbise edasıyla yatakların üzerine sereserpe göz kamaştırıyor.2011 yılında Brillant şıklığı ve kalitesini modellerine de yansıtarak harika yatak örtüleri tasarlamış sizleri bu şahane yatak örtüsü modelleriyle başbaşa bırakıyorum. [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş modeller emeğine sağlık.

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    vayyyy çok şıklar bende yeni bi örtü almayı düşünüyorum ama karar veremiyorm nasıl bişey olmasına

4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Valla benim yakın zamanlarda evlenen iki eltimin yatak örtüleri inanılmaz şık gerçekten örtmeye bile kıyamazsın gece elbisesi gibi modelleri:D biri kırmızı siyah diğeri kahve krem tonlarında ama çok gösterişli duruyorlar benimde olmasına karşın aslında arada niyetleniyorum böyle süslü püslü modelleri gördükçe:D

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ama benmde örtüm öyle lila renkli görsen kıyamazsın bakmaya evlenirken annem almıştı ama kayınvalidemle yaşıyorum ve odam çok küçük ondan kullanamıyorum sadece özel günlerde ve misafir gelince ayrı eve çıkınca hevesim gidecek inşallah:D

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah canım Allah gönlüne göre versin elbetteki insanın kendi evi gibi olmaz umarım tez zamanda istediğin gerçekleşir:)

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Canım umarım en kısa zamnda kendi evine geçersin ama yatak örtünü odan küçükte olsa kullan içinde kalmasın ben kiracıyımm diye sakladım hem gençlik gitti hemde modaları geçti :)

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzeller Mawişim bizim ayşenin yatak örtüsü ne benziyolar:) bayılıyorum süslü püslü yatak örtülerine emeğine sağlık canım

2011 Brillant Yatak Örtüsü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Monabiance Yatak Örtüsü Modelleri

Monabiance Yatak Örtüsü Modelleri

Monabianca, ev tekstil markaları arasında özel kumaşları, özenli işçiliği, renkleri, desenleri ve göz alıcı bir çok detayıyla farklılaşmayı başarıyor. Gösterişli yatak örtüsü, nevresim ve pike takımları ile odalarınıza değer katan Monabianca dantel, saten, jakar kumaşları, parlak işlemeleriyle göz dolduruyor.
  2. Brillant 2011 Perde Modelleri

Brillant 2011 Perde Modelleri

Brillant perde modelleri, brillant 2011 perde modelleri, birillant perde koleksiyonu hakkında detaylı bilgi alalım. Evlerimizin vaz geçilmezi ve şıklık kaynağı perdeler en önemli hususlardan biridir melekler. Hele birde renge göre perde bulmak zor olabiliyor yazımızda brillant 2011 perde modelllerini bulabilirsiniz :)
  3. 2011-2012 Brillant perde modelleri

2011-2012 Brillant perde modelleri

2012, brillant perde, brillant perde modelleri, brillant perdeler, brillant perde modelleri 2012 konusu burada melekler Sevgili Melekler, Brillant Home 2011-2012 sezonu yeni perde koleksiyonunu satisa sundu, Bizde sizler icin yeni sezon perde modellerini paylasmak istedik...
  4. 2014 Brillant Yatak Örtüsü Modelleri

2014 Brillant Yatak Örtüsü Modelleri

Brillant Çift Kişilik Yatak Örtüleri 2014 Yatak Örtüsü Modelleri 2014 Brillant Yeni Sezon Yatak Örtüleri Yatak odalarımızda en ok önem verdiğimiz unsurlar arasında yer alan yatak örtülerimiz adeta yataklarımızın kimlikleri gibidirler. Yataklarımızın en güzel görsel zenginlikleri yakalayabilmesi için sizlere sunulan yatak örtüleri dantelli, saten görünümlü, klasik ya da modern dekorasyona...
  5. Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri Farklı Dantel Yatak Örtüsü Modelleri En Yeni Dantel Yatak Örtüsü Modelleri Yatak odası dekorasyonunuza yenilik katmaya hazır mısınız? Yeni evliyseniz ya da yatak odası dekorasyonunuzu yenilemeye kararlı iseniz çeyizlik dantel yatak örtüsü modellerine şöyle bir göz atmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise zaman kaybetmeden yatak örtüsü modellerimiz arasından seçimde...

Sayfayı Paylaş