gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

2011 Christian Dior Bayan ayakkabı modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

bayan ayakkabı modelleri bayan ayakkabı modelleri 2011 bot 2011 lacivert abiye Bu ayakkabılar çok şık eminim sizde beğeneceksiniz meleklerim.Marka tutkunu olan bi çok kadının bu tutkusunu yeterince tatmin edeck kaliteye sahip Christian Dior'un bu sezonki modelleri ..[​IMG][​IMG][​IMG]buna bayıldım :D[​IMG][​IMG]bunlarda biraz farklı modeller :)

2. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    cok siklar beyendim valla

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy siyah ve lacivert olanı ben daha çok beğendimmmmmmm bayıldımmmmmmmmmmm :D

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Al senin olsun hayatım :D

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok şıklar gerçekten emeğine ssağlık

6. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]çok güzelll

7. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzeller

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım güzeller

2011 Christian Dior Bayan ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Christian Dior Bayan Ayakkabı

Christian Dior Bayan Ayakkabı

Cristian Dior Bayan ayakkabı modelleri arayanlar tamda doğru yerdesiniz arkadaşlarım. Topuklu ince topuklu bok ve tüm ayakkabı modellerini bir galeride sizlere toparlıyorum. Buradaki ayakkabılar için bulduğum resimlerin kaynağı google görseller arkadaşlarım, dolayısı ile sizlere sunacağım satın alma linkinden bu ayakkabıya ulaşamayabilirsiniz. Ha benzerini bulursunuz ayrı konu ama şimdiden...
  2. Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 koleksiyonunda 50 li yıllarınn esintisi dikkatleri çekiyor.Genellikle uçuk renklere ağırlık verdiği tasarımını defile ile tanıtan Christian Dior'un 2011 ilkbahar-Yaz Koleksiyonunu sizlere sunuyorum Melek'ler
  3. 2011 2012 Christian Dior Defilesi

2011 2012 Christian Dior Defilesi

Abartıyı sevenlerden misin, yoksa dikkat çekmeyi mi ? o zaman tam sana göre cicilerim var! Ünlü markalardan olan Christian Dior yeni sezon 2011 2012 sezonu modellerini yapmış oldukları birbirinden güzel defilelerle müşterilerinin beğenilerine sunmaya başladılar.. Hem bay hemde bayan modelleri ile dikkatleri yine üzerine çeken Christian Dior modacılar tarafından da tam not ile...
  4. Christian Dior 2012 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

Christian Dior 2012 Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

christian dior gözlük christian dior gözlük 2012 2012 güneş gözlükleri Eğer güneş gözlüğü seçerken tercihiniz iri ve geniş güneş gözlükleri ise şimdi sizlere modellerinden bazılarını sunacağımız gözlükler tam size göre melekler :) Christian Dior 2012 bayan güneş gözlüğü koleksiyonunda her renk kıyafetle kombinlenecek şekilde geniş bir renk skalasında ürünler tasarlanmış, çok da iyi olmuş....
  5. 2014 Christian Dior Bayan Çanta Modelleri

2014 Christian Dior Bayan Çanta Modelleri

christian dior çanta modelleri, marka çanta modelleri, 2014 çanta modası Biz bayanların çanta tutkunluğu malum... Her kıyafetimize ve ortamına göre türlü türlü çanta modelleri hepimizin dolabın da mevcuttur. Kimi bayanların ise marka çanta tutkunluğu vardır. Markalar arasın da dünya devleri arasın da yer alan Christian dior, bayanların çanta ihtiyacına ve zevklerine göre senenin trend renk ve...

Sayfayı Paylaş