gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2011 Citroen C4 Picasso & Grand Picasso

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

citroen c4 2011 citroen c4 picasso grand picasso grand yakıt tüketimi Citroen c4 picasso ve Grand Picasso modellerini ve teknik özelliklerini sizlerle paylaşıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Fransız üretici, ev sahipliği yapacağı Paris Otomobil Fuarında sevilen modellerini makyajlayarak sunacak.

2011 Model C4 Picasso ve Grand Picasso, fuarın hemen ardından satışa sunulacak. MPV düşünenler için iyi birer alternatif olan Citroen’lerin motor yapıları mevcut model ile paralellik gösterirken, tasarımında hafif değişiklikler göze çarpmakta.

Bu değişikliklerin başında iki modelinde ön tasarımlarının aynı olması geliyor. Artık C4 Picasso ve onun uzun aks mesafesine sahip versiyonu Grand Picasso aynı ön tasarıma sahip. Bunun yanı sıra tamponlardaki LED farlar, ön sinyaller, beyaz renkteki Citroen logoları araçların dış mekanında göze çarpıyor. İç mekanlarında ise donanım paketlerine göre alternatif döşeme renkleri, eğlence sistemi, 3 boyutlu navigasyon sistemi sunuluyor.

Motor olarak, Avrupa’nın en popüler motor seçeneklerinden biri haline gelen 1.6 dizel seçeneğini üzerine yoğunlaşıldığını görüyoruz. Güç ve torkunda bir değişiklik olmayan mevcut motora 6 ileri vitesli yarı otomatik şanzımanla donatılan versiyonları eklenmiş ve bu motor eHDI adını almış. Ekonomik yakıt tüketimi ile dikkat çeken bu dizel motorlar ile ortalama yakıt tüketim değerleri Picasso için 5.3 litre/100 km’den 4.8 litre/100 km’ye, Grand Picasso içinse aynı değerden 5 litre/100 km’ye indirilmiş.

2011 Citroen C4 Picasso & Grand Picasso konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meninas ve Picasso - Farklı bir ders

Meninas ve Picasso - Farklı bir ders

Meninas ve Picasso ODTÜ İşletme’ nin deli ama çok bilge, hem en sevilen hem en nefret edilen profesörü Muhan Hocanın Strateji Yönetimi dersinin ilk sınıfı öğretim üyelerinin bile katılımıyla geçer ki her senesi ayrı ilginçtir. Derslerinden birinden bir anekdot: Muhan Soysal tepegöze bir Picasso resmi koyar. Herkes bakar bakar ama tarzı zaten kubik olan sürrealist resimde sanatla fazla...
  2. Picasso pablo 15 eser

Picasso pablo 15 eser

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Pablo Picasso

Pablo Picasso

picasso pıcasso 20 yüzyil sanat tarihine baktigimizda karsimiza devamli Pablo Picasso isminin ciktigini görürüz. Sanatci gerek ressam, gerek heykeltras, gerekse de grafiker olarak yaraticiligi ve yenilik arayislari ile kendi zamaninda yasamis olan sanatcilarin devamli bir adim ilerisinde olmayi basarmis, fakat bu cok yönlülügün yaninda zamaninin en cok elestirilen sanatcisi olmustur. Pablo...
  4. Büyük Usta Pablo Picasso

Büyük Usta Pablo Picasso

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Picasso Vs. Velàzquez (Meşhur İkili - Las Meninas)

Picasso Vs. Velàzquez (Meşhur İkili - Las Meninas)

picasso las meninas las meninas Velàzquez - las meninas (1656) Picasso - las meninas (1957)

Sayfayı Paylaş