gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 damar sözler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

damar sözler damar sözler 2011 damardan 2011 en 2011 damar sözler, nickler, sözleri, aşk sözleri burada arkadaşlar.

En yeni damar sözler ve nickleri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Haydi damardan girelim :A

Hepiniz iLeTiLerim qißisiniz SaDece anlık

Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_?

YaRınıMı bRaqTm düN'm KaHpE çIkıNca !!

biRaz kaLbim kıRık oLabiLiR ama yanımda azda oLsa yapı$tıRıcım vaR

yangınLar biLe yakmadı gözLeriN kadaR !

Kendi mutLu dünYamda muDsuz yaSıOm ben

hayaLLeRimi bıRakumutLaR senin oLsundöneceksin sanaRakya$anmaz biLiyoRsun!

Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır

oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalıbir türlü üzemiyorum onlarıElinde sonunda mutlu oluyorlarbir türlü bana benzemiyorlar

Benim iLgileNmeDikleRim Sizin PeşiNden KoştuklaRınızdır

Hayat Né Garip öküzLér FaLan

ÇizGiLere BaSmaDan YürüYen inSanLarDAnım

Hépimiz sorumLuLuk sahiBi oLamayacak kadar ßénciLiz

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

нєяѕєуιη вιя ѕσηυ ναяdιяιѕтє вυdα ѕєηιη ѕσηυηdυя!!!

öLürümü Gördüm DünTop oynuyordu

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

bırakıp gittiğin kalbinse elbet geri döneceksinn

kaLBim saBrımı durdurur vé diLimidé $éytan doLdurur

esadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor

sevdiğini söylemekten korkmak yaşamaktan korkmaya bedeldir

oO || "Sadece sessizLiqi Duymk İsterdiM"|| Oo

Nèfrètè sevgidèn daha çøk güvènirim demiş Şeytan Çünkü nèfrètin sahtèsi øLmaz!

2011 damar sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karısık damar sözler

karısık damar sözler

damardan kısa sözler damar sözler damar hasret sözleri damara bağlayan mekanı Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar. » Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi.. »...
  2. damardan girecek damar sözler

damardan girecek damar sözler

sen piyon ben şah oyun bittiğinde şah ve piyon aynı kutuya girer damardan girecek damar sözler sözleri damardan giren sözler ***İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim ***Benim İçin Hayatta 2 şey önemlidir biri sen diğeri özgürlüğüm özgürlüğüm için canımdan senin için özgürlüğümü feda ederim... ***Yürü hür maviligin...
  3. Damar sözler....

Damar sözler....

esrarlı sözler damar laflar anne sözleri damar esrar sözleri 2011 esrarlı sözler 2011 offf!!! bazen hayat istediğimiz gibi gitmiyor o anlarda içimizi dökmek konuşmak daha bir zor olur işte onlarda içinizi anlatan acınızı paylaşan sözlerle karşınızdayım....umarım begenirsiniz:nur: DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:...
  4. Damar aşk sözleri 2011

Damar aşk sözleri 2011

aşk sözleri 2011 aşk mesajları 2011 sözleri damar sözler damar damar aşk sözleri etkileyici, etkileyici damar sözler msn nickleri, etkileyici damar sözler facebook, damar aşk mesajları, 2011 damar nickler, Siteminizi, duygularınızı belirtmek amacıyla damar aşk sözlerinden yardım almak istiyorsanız sizlere bu yılın en yeni ve güzel damar aşk sözlerinden bir kaçını sunuyorum......
  5. 2014 Damardan Damar Sözler

2014 Damardan Damar Sözler

2014 damar sözler, 2014 harbi sözler, 2014 kapaklık sözler İster skype ileti sözünüz de isterseniz sosyal paylaşım ağlarında paylaşmak için harbiden damar söz arıyorsanız sizlere en beğenilen damar sözleri paylaşıyoruz. Sizde beğendiğiniz bu sözleri paylaşayarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz;) 1) Kiz DiYé oNém VéRénin GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini...

Sayfayı Paylaş