gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Derimod Defilesi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

derimod defilesi derimod defile defilesi 2011
    Kısa deri montlar, derin yırtmaçlı deri etek ,peyetli pantolon ve büstiyerler...Kısacası deri ile aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir koleksiyon sunuyorum sizlere Meleklerim.
    Birbirinden hoş tasarımların yer aldığı ve ünlü mankenlerimizin sunduğu harika bir defile görüntülerini paylaşıyorum sizlerle:tik:
    [​IMG][/URL]

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi süpermiş emeğine sağlık cnm

2011 Derimod Defilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 koleksiyonunda 50 li yıllarınn esintisi dikkatleri çekiyor.Genellikle uçuk renklere ağırlık verdiği tasarımını defile ile tanıtan Christian Dior'un 2011 ilkbahar-Yaz Koleksiyonunu sizlere sunuyorum Melek'ler
  2. 2011-2012 Jale Hürdoğan Defilesi

2011-2012 Jale Hürdoğan Defilesi

jale hürdoğan 2011 defileleri 2011 defileler defileler Moda haftasının bir diğer defileside Jale Hürdoğandan'dan geldi.2011-2012 tasarımı ile fırfır, payet, tüller dikkat çekti.Tasarımında renk olarak turuncuya ağırlık veren Jale Hürdoğan 2011-2012 kışında enerji saçmayı planlıyor. Enerjiyi dozunda yaşamayı isteyenler için bu tasarımlar çok ideal.Sizleri Jale Hürdoğan'ın defile görüntüleri...
  3. Guess 2011 ilkbahar defilesi

Guess 2011 ilkbahar defilesi

Guess ilkbahar yaz 2011 elbise modellerini siz modayı yakından takip eden melekler için buldum. Yeni sezon moda elbiseleri yakından görmek istiyorsanız buyrun bakalım...
  4. 2011 Mango defilesi

2011 Mango defilesi

mango defile 2011 mango defile defilesi 2011 Mango tutkunları olan bu modelleri beğencek diye ümit ediyorum.2011 mango defilesini merak eden meleklerim buyrun bakalım mango defilesi nasılmış bu yıl ??
  5. 2011 2012 Christian Dior Defilesi

2011 2012 Christian Dior Defilesi

Abartıyı sevenlerden misin, yoksa dikkat çekmeyi mi ? o zaman tam sana göre cicilerim var! Ünlü markalardan olan Christian Dior yeni sezon 2011 2012 sezonu modellerini yapmış oldukları birbirinden güzel defilelerle müşterilerinin beğenilerine sunmaya başladılar.. Hem bay hemde bayan modelleri ile dikkatleri yine üzerine çeken Christian Dior modacılar tarafından da tam not ile...

Sayfayı Paylaş