gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2011 Doğumgünü Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dogum gunu mesajlari 2011 2011 doğum günü mesajları doğum günü mesajları sözleri en yeni 2011 yılının en güzel doğum günü mesajlarından oluşan sözlerini sizler için paylaşıyorum. [​IMG]
    Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara...

Doğumgünün kutlu olsun, mutlu ol senelerce. Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene..

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA...

seni çok seviyorum aşkım, Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin doğum günün kutlu olsun,

Doğum gününü Kutlar sağlık mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim, nice yıllara...,

iyiki Doğdun iyiki varsın Sevgi ve Mutluluk Dolu daha nice doğum günleri dilerim.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın

sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajı

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum Günün Kutlu Olsun.

2011 Doğumgünü Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DoğumGünü sms Mesajları

DoğumGünü sms Mesajları

Hatırlar mısın doğduğun günü... Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun... * Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun en farklısı. Çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın... * 160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve...
  2. En Anlamlı Doğumgünü Sözleri Mesajları

En Anlamlı Doğumgünü Sözleri Mesajları

2014 doğumgünü sözleri, 2014 doğumgünü mesajları, anlamlı doğumgünü mesajları Sevdiğiniz eş, dost ve akrabalarınızın doğdukları gün olan doğum günlerini kutlamak için en anlamlı doğumgünü sözleri ve mesajları ile onları çok mutlu edebilirsiniz. 2014 Yılının anlamlı ve uzun doğumgünü sözlerini sizler için paylaşıyoruz. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari...
  3. Doğumgünü Kutlama Sözleri ve Mesajları 2015

Doğumgünü Kutlama Sözleri ve Mesajları 2015

doğumgünü sözleri 2015, doğumgünü mesajları 2015, en güzel doğumgünü sözleri, facebook doğumgünü sözleri Sevdiğiniz kişinin, eş dost ve akrabanızın doğumgününü en güzel duygusal sözlerden oluşan temenniler ile kutluyarak onu çok mutlu edebilir ve bu özel gününü unutmadığınızı karşınızda ki kişiye kalpten gelen güzel sözlerle gösterebilirsiniz. Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi...
  4. Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişilerin doğumgünlerin de onlara güzel bir hediye verirken yolladığınız komik doğumgünü mesajları ile yüzlerin de bir tebessüm yaratmak istemezmisiniz? Herkesin senede bir kez kutladığı bu özel günler kişilerin sevdikleri ile birlikte daha da özel olacaktır. Espirili doğumgünü sözlerini ister sms, ister whatsapp, isterseniz facebook ve skype de sevdikleriniz için...
  5. Kankaya Doğumgünü Mesajları

Kankaya Doğumgünü Mesajları

Bu hayatta dost kolay kazanılmıyor. Eğer gerçekten karşınızda ki kişinin gerçekten dost olduğuna inanıyorsanız onu kaybetmemek için elinizden geleni yapın ve ona sıkı sıkı sarılın. Güven duygusunun günümüz de yeterince eksildiğini gördükçe insanlar gerçek dostlara çok daha fazla ihtiyaç duyuyor. Hayatınız da kardeşim dediğiniz dostunuz olan kankanızın doğumgünü için birbirinden anlamlı ve...

Sayfayı Paylaş