gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

2011 Dolgu Topuklu Sandalet Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

dolgu topuk sandalet modelleri dolgu topuklu sandalet 2011 topuk modelleri 2011 topuklu
    Hasır tabanlı ayakabılar uzaktan bakınca bile oldukça rahat bir hava sergiliyor... Tasarım uzmanları, bu rahatlığı sandaletlerle buluşturarak 2011 yazının trendlerini belirlemiş gibi görünüyor..

sebnemfiliz ve HaYaL bunu beğendi.
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Off off bittim bayıldım hasta oldum. Çok tatlı ama bunlar yaa yaz gelse de giysek.:)

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sevmiyorum ama modeller hoşmuş

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
2011 Dolgu Topuklu Sandalet Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Sandalet Modelleri

2011 Sandalet Modelleri

sandalet modelleri 2011 yaz sandalet modelleri 2011 sandelet Eee kızlar malum yaz artık yüzünü göstermeye başladı... hatta dün itibariyle Antalyada denize bile girdiler =)) Yaz geliyor ve harika sandalet modelleri bizleri bekliyor... İşte meleklermekani farkıyla harika 2011 sandalet modelleri...
  2. Dolgu Topuk Sandalet Modelleri .....

Dolgu Topuk Sandalet Modelleri .....

dolgu topuk sandalet dolgu topuk sandalet modelleri 2011 ilkbahar/yaz sezonunda espadril tarzda sandaletlerin moda olması yönünde alınan tüyolar doğrultusunda koleksiyonlarını hazırlayan markalardan Theodora & Callum’nın, yüksek dolgu topuğu, bilektan bacağın neredeyse tümüne uzanan sarmal tasarımı, kalın tabanı, keten desenli görünümlü sandaletleri ile sezon şıklığına hazırlananın.Bahar...
  3. Bambi 2011 Dolgu Topuk Sandalet Modelleri

Bambi 2011 Dolgu Topuk Sandalet Modelleri

dolgu topuk sandalet bambi dolgu topuk sandalet modelleri 2011 modelleri bambi 2011 bambi, ayakkabı, sandalet, terlik, 2011, modelleri, modası hakkında detaylı bilgiler Bambi ayakkabı yine trendleri takip ederek 2011 yazı için dolgu topuk sandaletlerden oluşan bir koleksiyon hazırlamış melekler... İşte Bambi 2011 dolgu topuk sandalet modelleri
  4. Twigy 2011 Sandalet Modelleri

Twigy 2011 Sandalet Modelleri

twigy sandalet sandalet modelleri 2011 modelleri 2011 twigy Twigy, 2011, sandalet, terlik, ayakkabı, modelleri, çeşitleri hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Twigy bu terlik tam benlik reklamıyla adını duyuran Twigy sandalet ve terlik dünyasının 2011 yazı için tasarladığı sandalet modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz melekler... Gündelik hayatta rahatça kullanabileceğiniz...
  5. Topuklu sandalet modelleri

Topuklu sandalet modelleri

topuklu sandalet modelleri, 2011, modası, trendleri ve dahası burada arkadaşlar. "Ben topuklu ayakkabı giymeye alışkınım, topuksuz giyemiyorum" diyen Melek'lerimiz için ve yine aynı bu cümleleri kuran misafirlerimiz için, yılın en şık topuklu sandalet modellerini sunuyoruz :)

Sayfayı Paylaş