gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

2011 Eldiven modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

2011 eldiven modelleri Kış geldi artık ellerinizin sıcak kalmasınımı istiyosuz ozman buyrun bakın eldiven modellerine :)

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tşklerr canımm paylaşım için ama pek tarzım deiller....

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya bunlar benım tarzım degıl paylaşım için tesekkurler saolll

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]sağdakini beğendim

2011 Eldiven modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eldiven modelleri!!!

eldiven modelleri!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Eldiven Modelleri

Eldiven Modelleri

eldiven modelleri iş eldiven modelleri uzun örnekleri modeli ELDİVENLERE BAKMADAN ÖRMEYİN SİZLERE NETTEN BULDUĞUM ELDİVEN ÖRNEKLERİ. BUNLARA BAKARSANIZ EMİNİM Kİ SİZDE BİR TANE BAŞLAYACAKSINIZ. BEN HEPSİNE BAYILDIM. ÇOCUKLAR İÇİN HARİKA BİR MODEL. BU KADAR MİNİĞİNİ ÖREBİLİRMİSİNİZ. SANIRIM İĞNE İLE ÖRÜLMÜŞ, BU KADAR İNCE ŞİŞ YOK ÇÜNKÜ. EVDEKİ ARTMIŞ İPLERİ DEĞERLENDİRİP SİZDE...
  3. 2011 Kış Sezonu Eldiven Modelleri

2011 Kış Sezonu Eldiven Modelleri

Kış sezonunun en vazgeçilmezi aksesuarıdır eldivenler...Hem soğuktan korur hemde şıklığınızı tamamlar...Be sezonda oldukça revaçta eldivenler...Şimdi size sezonun eldiven trendlerini sunuyorum kızlar... Renkli, Fırfırlı, Fiyonklu DVF, John Lewis Kürklü, Tüylü, Güderi Alexander MacQueen, Ugg Dirseğe kadar uzun TopShop, Karen Millen Kapaklı, Yünlü Coal, Milly Zımbalı,...
  4. 2011-2012 Deri Eldiven Modası Modelleri Çeşitleri

2011-2012 Deri Eldiven Modası Modelleri Çeşitleri

2011-2012 deri eldiven modası modelleri çeşitleri örnekleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle kışın daha bir bakım ister ellerimiz melekler :) Bakımlı ellere sahip olmak için elbette ki bazı ürünlerden yardım almalı,ellerimizi hor kullanmamalıyız.Mesela kışın soğukta eldivensiz dışarı çıkmamak gibi :) Biraz krem ve bakımla bir de onları soğuktan korursak, kışın da pamuk...

Sayfayı Paylaş