gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 En Yeni Parfümler Hangileri?

Konu, 'Parfüm' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2011, en yeni parfümler, hangileri, markaları, listesi, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Parfüm sevmeyen bir melek herhalde yoktur melekler :)

Parfümler sayesinde bir anıyı,bir kişiyi,bizim için kötü ya da iyi olayları hatırlayabiliriz.Hatta yazar Tom Robbins bir kitabında ''Geçmişle ilgili en güçlü bağımız, geleceğe olan yolculuğumuzda en sadık yol arkadaşımızdır koku ve pekala ebediyetin simgesi olabilir. '' demiş :)

Bu bilgilerin ardından şimdi sizleri mis gibi bir yolculuğa çıkaracağım melekler, işte 2011 yazının en yeni parfüm markaları :)

Chloe Love: Chloe bundan önce çıkardığı parfümlerle benim favorilerim arasındaydı. Bir önceki parfümün şişe tasarımına hayran kalmıştım tam kadınlara yönelik hediye paketi gibiydi :) Şimdi ki parfüm hem tasarımı hemde kokusuyla 2011'in en iyi parfümleri arasına girmeye aday.

DKNY Be Delicious Juiced :Şişesinden de anlayacağınız gibi elma kokularından oluşan bir parfüm DKNY Be Delicious :) DKNY'in daha önce ürettiği parfümlerde yine aynı koku turlerindeydi.

Harajuku Lovers G of the Sea: Daha önce parfüm onerilerimde Harajuku Lovers serisinden bir parfüm önermiştim sizlere. Bu seride ki parfumlerin hem şişeleri çok eğlenceli hemde kokuları muhteşem :)

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh: Bu ay içinde çıkacak olan Marc Jacobs'ın yeni parfümü geçen sene çıkan "Daisy" serisinin yeni hali. Içinde ahududu, yaban gülü gibi kokular bulabileceğiniz tatlı ama aynı zamanda sert bir koku.

Reb'l Fleur by Rihanna: Artık moda ünlülerin parfümleri! Parfüm dünyasına en son Beyonce "Heat" adlı parfümüyle katılmıştı. Beyonce'nin parfümü o kadar basarili oldu ki diğer birçok sanatçının bu girişimde bulunacağına inanıyordum. Rihanna'nın parfümü ise meyve ve çiçek aromalı. Şekerli parfüm sevenler için ideal.

nese355, sema aytekin, ESDE ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Chloe Love iste bu koku en son kullandigim hakikaten cok farkli bir tarzi var muhakkak deneyin derim....:D

3. kor99

kor99 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar. Chloe'yu merak ediyorum açıkcası en kısa zamanda bir parfümeriye gidip deneyeceğim. Şu sıralar favorim Dkny Be delicious.. hot couture'a geri dönme düşüncemde var.. ne yapsam bilemedim. kafam çok karışık bütün parfümler benim olsun istiyorum:)

givenchy-hot-couture-eau-de-parfum-100-ml~1336972.jpg parfum_dkny_be_delicious_fresh_blossom_women_edp_50ml_189973.jpg

Son düzenleme: 6 Ekim 2011
2011 En Yeni Parfümler Hangileri? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni parfümler 2010

En yeni parfümler 2010

2010 parfümleri yeni çıkan parfümler 2010 yeni parfümler en parfüm reklamları Erkek ve kadının vazgeçemediği kozmetik ürünlerinden biriside şüphesiz parfümlerdir. Kimi markasından kimi şişesinin güzelliğinden:D kimide kokusuna bakıp alır parfümleri . kimide yıllardır vazgeçemediği markanın parfümünden bir türlü vazgeçemeyip aynı markayı yıllarca kullanır.. Parfüm severler için şimdi sizlere...
  2. 2011 En yeni Converse modelleri

2011 En yeni Converse modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2011 in en popüler parfümleri

2011 in en popüler parfümleri

dp majesty parfüm dp parfüm fiyatları 2011 2011 parfumleri en popüler parfümler Reflets D’Eau de Rochas Eau De Toilette Spray50ml/1.7oz Genç, enerjik bayanlar için meyvemsi çiçekli bir koku. Nefis, berrak, tatlı ve şehvetli. Üst notalarda mandalina, aldehitler, portakal, limon kokuları yayar. Kalp notalarda siklamen, gül, ve erik, temel notalarda ise kehribar ve sandal ağacı...
  4. 2011 Yaz En yeni Bayan Parfümleri Neler

2011 Yaz En yeni Bayan Parfümleri Neler

Arkadaşlarım yazında baya kokmaya başladık ben yeni yepyeni bişeyler istiyorum. Siz melekler acaba bana bu yaz kullanılan en yeni en gözde parfümlerle ilgili bilgi verebilir mi hangisini almalıyım?
  5. En Çok Satan En Çok Beğenilen Kadın Parfümleri Hangileri?

En Çok Satan En Çok Beğenilen Kadın Parfümleri Hangileri?

en güzel kadın parfümleri, kadın parfümleri, en güzel kokan kadın parfümleri Sevgili melekler, kozmetik ve parfüm denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Tekin Acar, son zamanların en çok satan kadın parfümlerini açıkladı. Bu sıralamaya göre en çok satan kadın parfümleri, Euphoria, Armani Idole, Guerlain Idylle, Armani Code, Coco Mademoiselle oldu. Ünlü Fransız yazar Victor...

Sayfayı Paylaş