gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 Estee Lauder İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Her ne kadar yılın modasını takip edip, o yılın moda renklerine ağırlık vermemiz gerektiğini söylesede modacılar. Benim nacizane fikrimce; saç renklerinde ve makyaj renklerinde modayı takip etmek yerine, kişinin kendi ten rengine uygun olan renkleri kullanması daha yerinde olur diye düşünüyorum Melek'lerim:) Bu yazımızda, saç renk modasını ele almıyoruz:) 2011 ilkbahar makyaj renkleri üzerinde bilgiler sunuyor ve sizlerden de bu bilgiler üzerinde fikirler bekliyoruz Melek'lerim :)

Kendi nacizane fikrimizi burada bırakıp, sizlere Estee Lauder 2011 ilkbahar makyaj modasından bahsetmek istiyoruz Melek'lerim.

Sevgili Melek'ler, Estee Lauder bu ilkbahar makyaj koleksiyonunda mor ve mor tonlarından ilham almış. Anlaşılan o ki, yine sırf moda diye morun yakışmadığı halde mor makyajlı morarmış güzelleri bu ilkbaharda bol bol göreceğiz gibi Melek'lerim :D

Şimdi gelin Melek'lerim Estee Lauder'in ilkbahar makyaj koleksiyonunu biraz daha yakından inceleyelim:)

Estee Lauder'in kalitesi elbette ki tartışılmaz, zira mor renk moda diye de mor yakışmadığı halde kullanılmasıda biraz abes:)

Ne diyoruz Melek'lerim; zevkler ve renkler tartışılmaz! :)

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com - *****

2011 Estee Lauder İlkbahar Makyaj Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chanel 2011 MAKYAJ KOLEKSİYONU

Chanel 2011 MAKYAJ KOLEKSİYONU

chanel makyaj chanel makyaj 2011 HANGİ BAYAN SEVMEZKİ MAKYAJ MALZEMELERİNİ BEN KÜÇÜKLÜKTEN BERİ BAYILIRIM DOĞRUSU ...:) CHANEL MAKYAJ KONUSUNDA KALİTESİYLE HEP BİR ADIM ÖNDE GELİYOR MAKYAJ TUTKUNU HANIMLARA ÖZELLİKLE KALEMLERİNİ VE RİMELLERİNİ ÖNERİRİM :deli: İŞTE 2011 KOLEKSİYONUNDAN BİRKAÇ PARÇA...
  2. Dior İlkbahar 2011 Makyaj Koleksiyonu

Dior İlkbahar 2011 Makyaj Koleksiyonu

sevgili meleklerim kullandığınız üründen memnun değilseniz bide bunu kullanmalısınız..Mesela bu markanın pudrası süper.(herşeyiyle olduğu gibi) Eğer ürün değiştirmek istiyosanız bide bunlara bakın..
  3. 2011 Guerlain Makyaj Koleksiyonu

2011 Guerlain Makyaj Koleksiyonu

guerlain türkiye Dudaklarımıza biraz daha önem vermenin zamanıdır şimdi.Guerlain Makyaj Koleksiyonu ile ilkbahara kendinizi güzel hazırlayın Melek'ler. Hafif renklerin yer aldığı bu koleksiyonda fazla abartıya kaçmadan,gözlerinizi ve dudaklarınızı ortaya çıkarabilirsiniz.Tabikide yanaklarımızı unutmayalımturuncu ,fuşya,narin pembe ve sedefli pembenin ışıltısı ile yanaklarınıza renk katın....
  4. Dolce Gabbana 2011 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

Dolce Gabbana 2011 İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

Tüm dünyanın tanıdığı seçkin markalardan olan Dolce Gabbana 2011 şlkbahar makyaj koleksiyonuyla, tüm makyözlerin beğenisini kazandı. Dolce Gabbana 2011 bahar makyaj koleksiyonu, yoğun olarak leylağın etkisi altında. Zaten adı da "Secret Garden" olan bu koleksiyon çiçeklerin romantik ve zarif dünyasından esinlenilmiş. Bu muhteşem renk paletini sıcak doğal tonlar, soğuk nötr,...
  5. Este Lauder 2011 yaz oje Koleksiyonu

Este Lauder 2011 yaz oje Koleksiyonu

este lauder,este laauder türkiye,este lauder ürünleri,oje renkleri,oje renkleri 2011 Geçtiğimiz ay 2011 yaz sezonuna mercan, mor ve kahve tonları ile giriş yapan Estee Lauder, sezonun trendi olan bütün renkleri tamamlayarak tekrar bir tanıtım yaptı. Sarı ve turkuaz hariç neredeyse bütün renkler mevcut.

Sayfayı Paylaş