gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Estetik Fiyatları

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

burun estetiği fiyatları 2011 estetik fiyatları 2011 estetik cerrahi silikon ameliyatı
    Kendimizi bazen olduğumuz gibi kabullenemiyoruz.Daha hoş ve genç görünmek için başvurduğumuz yollardan biridir bıçak altına yatmak.Yüzü gerdimek,silikon taktırmak,lazerle leke sildirmek gibi bir takım yollara başvururuz.
    Esetetikte güzelleşmenin bir diğer yoludur.Bunu kimse inkar edemez.Olduğunuzdandaha genç gösterir sizi.İnsan oğlu her zaman herşeyin en iyisini ister öyle değilmi:)

Estetik yaptırmayı düşünenler için 2011 yılının estetik fiyatlarını sunuryorum sizlere...

Burun estetiği ameliyatının fiyatı: 3000-5000 TL
    Endoskopik yüz germe ameliyatının fiyatı: 2500-8500 TL
    Dudak büyütme ameliyatının fiyatı: 3500-15000 TL
    Çene estetiği ameliyatının fiyatı: 500-1500 TL
    Saç ekme ameliyatının fiyatı: 1500-3500 TL
    Göz estetiği ameliyatının fiyatı: 1500-3500 TL
    Kepçekulak düzeltme ameliyatının fiyatı: 1500-5500 TL
    Yağ enjeksiyonuyla yüz dolgunlaştırma ameliyatının fiyatı: 1500-3500 TL
    Boyun germe ameliyatının fiyatı: 1800-5500 TL
    Lazerle leke silme ameliyatının fiyatı: 500-8000 TL
    Popo kaldırma ameliyatının fiyatı: 1000-3000 TL
    Liposuction ameliyatının fiyatı: 3000-7000 TL
    Meme büyütme, dikleştirme ameliyatının fiyatı: 2000-10000 TL
    Karın germe ameliyatının fiyatı: 3500-8000 TL

suCre bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Yahu ALLAH yaratmış niye bozayım gencim güzelim alımlıyım bakımlıyım varmı ötesi kendimi seviyorum hahahahah

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cogu ünlü karın geriyor acıkcası :D ilerde belki bizde yaptırırız ha kızlarr :D

6. her ask olumu tadacak

her ask olumu tadacak Forum Okuru

acaba 2012de fiytlar ne kdar olacak

7. handans81

handans81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Büyütme ameliyatı yaptıran var mı? Tavsiye istiyorum ben de düşünüyorum acilenn

8. artarta

artarta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabaa etiler civarı bir doktor tavsiye edebilecek varmıı? levent yada

2011 Estetik Fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eStetiK fiYatLari

eStetiK fiYatLari

liposuction fiyatları izmir izmir estetik fiyatları burun estetiği burun estetiği estetik eStetiK fiYatLari * Üst göz kapağı cerrahisi: Göz kapağındaki sarkıklığın, torbaların ortadan kaldırılması. Fiyatı: 1-2 milyar lira arasında. * Alt göz kapağı cerrahisi: Göz altı torbalarının alınması, sarkmış derinin toparlanması. Fiyatı: 1-2 milyar lira arasında. * Yüzdeki...
  2. estetik fiyatlari

estetik fiyatlari

mersindeki estetik cerrahlar mersin burun estetiği burun estetiği mersin estetik cerrahları cerrahi estetik fiyatlari ama bazen insandan insana degisiyor Vücudun değişik bölgelerine uygulanan 32 ameliyatla Bonus Card reklamındaki değişimi yaş farkı hariç, elde etmek mümkün. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Nuri Soysal, ayak bileğinizden kulağınıza kadar uygulanan estetik...
  3. 2011 Estetik Trendleri

2011 Estetik Trendleri

Her alanda 2011 yılının trendleri yavaş yavaş belirleniyor..Estetik ameliyatlarında 2011 yılı trendleri belli olmuş ve Liposuction bu yılın en gözde estetik operasyonuymuş... Kadınlar arasında göğüs ve dudaklar ünlülere benzemesi istenilen dokuların başında yer alıyor. Bunları kalça, burun ve karın izliyor. Kadınlara yapılan ameliyatlar tüm dünyadaki estetik girişimlerinin yüzde 91’ini...
  4. 2011 Umre Fiyatları

2011 Umre Fiyatları

pizza kulesi 2011 ramazan umre fiyatları diyanet 2011 ramazan umresi fiyatları diyanet umre Diyanet işleri başkanlığı tarafından yapılan açıklamalarla 2011 yılının umre fiyatları belli oldu.Buna göre kutsal topraklara gidip umre yapmak isteyen müslümanlar ne kadar ücret ödeyeceği konusunda sizlere gerekli bilgileri aktarıyorum. Haber, Diyanet İşleri Başkanlığı, 2011 yılı umre fiyatlarını...
  5. 2014 yılı Estetik fiyatları

2014 yılı Estetik fiyatları

2014 Estetik ve Estetik Fiyatları,2014 yılındaki estetik fiyatları nedir?,Estetik olmak istiyorum ne kadar ödemeliyim,Estetikte 2014 fiyatları, Kadınlar; burun, göğüs ve estetik Ameliyat yapılabilecek diğer bölgelere estetik operasyonu uygulatarak daha iyi bir hale gelmesini ister. Bu insan için oldukça basit bir operasyondan ibarettir. Bu estetiği sadece kadınlar değil, erkeklerde kullanır...

Sayfayı Paylaş