gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 Eurovision Şarkı Yarışması Sonuçlandı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eurovision şarkı yarışması 2011 2011 eurovision şarkı yarışması sarki yarismasi sonuçları erovizyon eurovision 2011, 2011 eurovision, sonuçlandı, sonuçlar, kim kazandı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Bu yıl 56.sı düzenlenen ve ilk yarı finalde Türkiye'nin elendiği Eurovision 2011 Şarkı Yarışması bu gece yapıldı.Birincilik kardeş ülke Azerbaycan'a gitti.Azerbeycan yarışmaya Ell & Nikki ikilisinin söylediği ''Running Scared'' adlı şarkı ile katılmıştı.
    İkili sonuçlar açıklandıktan sonra gecenin sonunda sahneye Türk bayrağıyla çıkarak jestini yaptı ve bizleri mutlu etti.:tik:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Mayıs 2011
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tebrik ediyorum Azerbeycanı...

3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    tebrik ederim azerbaycanii..
    sevindim kazandiklarina.. : ))

4. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    çok sevindim kazandıklarına büyük başarı tebrikler:pasi:

5. ronaldo

ronaldo Forum Okuru

eurovision
    merhaba ben azeriyim.kazandığımız için çok mutluyum.bu arada qazetecilerin sorduğu ermenistanla yakınlaşma ola bilirmi sorusuna ben olsam böyle cevap verirdim:asla!böyle bi şey kesinlikle olamaz.benim torpağımı işğal etmiş biriyle asla ama asla yakınlaşma barışma olamaz.önce VATAN!belki bunu siyasileşdirmeyelim diyeceksiniz ama ne yapıyım içim yanıyor.AZERBAYCAN SENİ ÇOK SEVİYORUM.SEN BİRİNCİLİYE LAYİQSİN.TEBRİKLER.teşekkür ederim

2011 Eurovision Şarkı Yarışması Sonuçlandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EUROVİSİON 2009 şarkı yarışmasındaki hadise resimleri

EUROVİSİON 2009 şarkı yarışmasındaki hadise resimleri

hadise ayak resmi hadise ayak resimleri resimleri Eveeeet finale kaldı sonunda hadisemiz bir tanemiz meleğimiz :D Bu final zamanında yine mikrofon faciası yaşanmadı değil ama bizi hadise profesyönelliğini konuşturarak hiç renk vermeden yarışmayı tamamladı arkadaşlarım. Şimdi yarışma öncesinde ve yarışmada çekilmiş bir kaç kare resimlere yer vermek istiyoruz. İstatistikler 3 ülkeyi favori...
  2. 2012 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Temsilcimiz Nasıl Seçilecek?

2012 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Temsilcimiz Nasıl Seçilecek?

2012 eurovision şarkı yarışması temsilcimiz Türkiye temsilcisi şarkımız Türkiye ile ilgili bilgiler burada melekler. Geçen sene ki eurovision yenilgimiz ardından daha yaz ortalarında 2012 eurovision temsilcimiz hakkında yorumlar ve spekülasyonlar yapılmaya başlandı melekler :) Basında , yarışmaya Burcu Güneş ya da Atiye katılacak diye haberler çıktı. Bu kadar çabuk belli olması ve eurovision...
  3. 2012 Eurovision Şarkı Yarışması İsviçre Şarkı Sözleri

2012 Eurovision Şarkı Yarışması İsviçre Şarkı Sözleri

isviçre eurovision 2012 eurovision 2012 isviçre isviçre 2012 eurovision Bu yıl Eurovision Şarkı yarışmasına katılmak için İsviçre'de düzenlenen yarışmada birinciliği Sinplus grubu Unbreakable adlı şarkısıyla kazandı. Yarışmaya gitmek için gün sayan ve çalışmalarına devam eden grubun bu şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) You can do everything you want It doesn’t matter...
  4. 2012 Eurovision Şarkı Yarışması Hollanda

2012 Eurovision Şarkı Yarışması Hollanda

Hollanda 2012 Eurovision Şarkısı 2012 Eurovision Şarkı Yarışması Hollanda Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda 2012 Eurovision'da Hollanda'yı temsil edecek oaln şarkı hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşıma sunuyoruz. Hollanda, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'na katılacak kişiyi belirleyecek "Nationaal Songfestival" kamusal yayın kurumu olan TROS tarafından...
  5. 2012 eurovision şarkı yarışması ne zaman

2012 eurovision şarkı yarışması ne zaman

2012 eurovision şarkı yarışması ne zaman ? Arkadaşlar merhaba bu 2012 eurovision şarkı yarışması ne zaman bilen var mı?

Sayfayı Paylaş