gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

2011 Geceleri Özel Elbiseleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Birbirinden şık gece elbiseleri, abiyeler her kadının kesinlikle dolabında bulunması gerekir. [​IMG] [​IMG]

asiruki bunu beğendi.
2011 Geceleri Özel Elbiseleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Gecelere Şık elbiseler

Özel Gecelere Şık elbiseler

şık davet elbiseleri Özel davet ve gecelerde bunlarla abartısız ama zarif,şık ve etkili bir görünüme sahip olabilirsiniz meleklerim.:)
  2. Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Katılacağınız bir davet,mezunuyet balosu yada sizin için çok özel bir gecede giyebileceğiniz harika modellere yer veriyorum Meleklerim. Şıklığın ve zerafetin çok güzel anlatıldı bu modellerden de anlaşılıyor zaten.Hepsi birbirinden hoş...Sade ve şık olmanızı sağlayacak harika elbiseleri sizlere sunuyorum... Size yakışan rengide seçtikten sonra özel günlerinizin en gözdesi siz olacaksınız;)...
  3. Mango´dan 2011´e özel elbiseler

Mango´dan 2011´e özel elbiseler

Mango bu yaz´da yine dökmürmüs sevgili Melek´ler. Aksam esinizle yemege cikinca, bir dügünde veya herangibi bir aksam davetinde giyilebilecek en güzel elbisler burda. Hosuma giden iki elbise var bu Koleksiyonda, 1. Kirmizi elbise gögüs kismi birazcik fazla acik ama cok hos duruyor 2. Kirmizinin altindaki pastel pembe rengindeki elbise Yaaa istiyorum bunlariiiiiii
  4. Gecelere Özel Gece Elbiseleri

Gecelere Özel Gece Elbiseleri

özel geceler için elbise modelleri, gece elbisesi modelleri, abiye modelleri, parlak abiyeler, parlak gece elbise modelleri Özel organizasyonlara, davetlere, nişanlara, düğün ve doğumgünlerine giderken giyebileceğin modeller seçtik melekler sizler için..

Sayfayı Paylaş