gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

2011 ''Gelinleri'' sohbete buyrun..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

gelin saç modelleri 2011 dağınık topuz modelleri 2011 henna gelinlik henna gelinlik 2011 gelinlerimiz buraya buyrun..Burdan görüşleri önerileri gelinlik modellerini ayakkabıları kuaförü balayını paylaşalım birbirimize yardımcı olalım.2011 gelinleri bekleniyorsunuz......Tüm melişlerde gelebilir tabiki.Önerileriniz yardımlarınız çok iyi olur.:dancing:

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim baktım 2011 gelinlerini çağırıyon bende daldım hemen ama ben şimdi gidim (kısmet olursa eğerr inşallah) 2012de gelim olurmu şekerimhahaha

3. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Pronovias ve Aire Barcelonanin Modellerini cok begendim ama bunlar cok Sade modeller ben aslinda böyle.. Türk Modellerinede bakmak istiyorum, eminimki dahada güzelleri vardir - hani böyle tasli masli :) Yurt disinda olunca, zor oluyor.. cünki tek internette bakiyorsun + ondada genelde yabanci gelinlik tasarimcilarinki var.

Kuaför.. Hmm.. Baran abla beni bekliyor baska yere gidemem yoksa :bangin: o beni hehe:D Zeytinburnunda bir Bayan Kuaföru - ismin Baran olmasina bakmayin :)

Ayakkabimi ise Pinar Arkunda bakmak istiyorum, onda hosuma giden modeller var.

Gerisi Kismet :)

bu arada.. Baska Evlencek kisi yokmu 2011de?! :S

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Deli kız ne işin var 2011de bas git 2012ye :haha: Ama kuzum bazı konularda yardımcı olabilirsin gitmeee tüm melişler gelebilir tabikiii

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    ,

Yabancı tasarımlara çok baktım ama hepsi elbise gibi tatlım düz sade modeller.Bende aksini istiyorum sade olmamalı :) Canım ayakkabı modellerinde burdan paylaşırsan sevinirim fikir edinmiş oluruz.Bende 2011 gelini olacağım :)

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bu gelinliğin sadece üstü beli drape dar,göğüs kısımları taşlı,arkasıda çapraz tam istediğim gibi sizce nasıl kızlar?Ama göğüs kısmı öyle değil düz straplez istiyorum ben :) Eteğini hiç beğenmedim bu arada :D

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bu bolerolar nasıl sizce kızlar?Tüllü olanlar çok ince olmaz mı?

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bununda üstü tam istediğim gibii.......Sizce?Farklı fikri olan var mı????

9. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    İlk resimde gelinliği beğenmedim, açıkcası bolerolu gelinlikleride pek sevmiyorum ama son resimdeki gelinliğin üstü çok hoş

10. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    hadi genede kıramadım seni bak geldim:Dbence bu baştan sona güzel canım yaaa:hıms:

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bolero olmazsa herşey ortada olur pasim malum benim göğüsler.... :S Son resimdekinin üstü hoş evet bende onu beğendim :)

12. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Hoşgeldin balımm :) Her zaman beklerim:D Önerin için teşekkürler kuzucumm

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ben bu gelinliğe hayran oldum bitanem üstü de eteği de çok güzel eminim sana da çok yakışır.

Bolero dersen tül olduktan sonra pek anlamı yok gibi.:)İpek ya da satenden işli bir bolero diktirebilirsin...

14. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Evet kuzum güzel amaa drape istiyorummm :) Boleroyu öyle mi diyorsun yani bebeğim hıı? nasıl diktireyim o konuda çok kararsızım fotoğraflarla bana yardımcı olun melişlerim yaa :cry:

15. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen bende öyle dusuniyorum.. Lakin.. Birkac degisiklik yapilirsa begendigim modelde, aynisini elde etmis olurum ve farkli olur diye dusunuyorum :D

Bu benim sectigim gelinlik: (gerci 2010 Modellerinden bu.. Ama dedigim gibi degisiklikleri yaptirirsam ins. farkli olur ;)

Ayakkabi (gerci.. bu kadar yüksek olmasina gerek yok, nisanlimla aramda bir kafa fln var cunki :D böyle olsa.. onu gecerim yada ayni boyda oluruz, buda - bence - hos olmaz :) Taslari renkli sectim cünki degisik olsun buda :D gerci baska zaman giyemezsin pek o baska mesele..

buda ikinci favorim (ama Beyazini istiyorum :))

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Aralık 2010
2011 ''Gelinleri'' sohbete buyrun.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 gelinlerine özel  ayakkabılar

2011 gelinlerine özel ayakkabılar

gelinlere özel ayakkabı Düğün hazırlıkları yapan müstakbel gelin adayları için 2011 yılının en güzel beyaz ve farklı tonlardaki aykabbılarını sizler için seçtim.Gelinlikten sonra en önemli seçimdir ayakkabı ,gelinin ayağında şık ve zarif durması kadar rahat olmasıda önemlidir.Ve işte sizler için seçtiğim sade ama şık ayakkabılar. :hıms:umarım bir gün giymek banada...
  2. ısland bridal 2011 koleksiyonuna buyrun

ısland bridal 2011 koleksiyonuna buyrun

bridal 2011 2011 KOLEKSİYONLARI HEMEN HEMEN HER MARKANIN HAZIR EE İŞ 2011'DE GELİN OLACAK HANIMLARA KALDI. GELİNLİĞİM KABARIK YADA KAT KAT OLSUN DİYENLERDENSENİZ ISLAND BRİDAL'IN 2011 KOLEKSİYONUNA BİR GÖZ ATMALISINIZ DERİM GERÇEKTEN HARİKA MODELLER VAR.. SİZLERİ BU GÜZEL MODELLERLE BAŞBAŞA BIRAKIYORUM...
  3. 2011 Sezon Gelinlerine Özel Gelinlikler

2011 Sezon Gelinlerine Özel Gelinlikler

gelinlik, modelleri, yeni sezon, 2011 gelinlikleri, en yeni gelinlik modellerini buradan bulabilirsiniz 2011 yılı içerisinde evlenecek bayanlar sizler için en moda ve çağdaş gelinlik modellerini sunuyorum. Abartıdan uzak şıklığa yakın :) bayıldım bu modele üst kısmı benim beğendiğim modeli andırıyor..
  4. Kızlarrr adet gününü belkleyenler buyrun sohbete

Kızlarrr adet gününü belkleyenler buyrun sohbete

RABBİM İNŞALLAH İSTEYEN BÜTÜN HERKESE KUCAGINA BEBEĞİNİ ALMAYI NASİP EDER PERŞEMBE GECESİ CUMAYA BAGLAYAN GECE BOL BOL DUA EDELİM RABBİM BEBEKLERİMİZİ N KOKUSUNU ALMAYI BİZLEREDE NASİP ETSİN AMİİİİNN...:nazar::nazar::nazar::nazar:

Sayfayı Paylaş