gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

2011 Haziran Anneleri

Konu, 'Haziran Ayı Anneleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

haziran 2011 anneleri 2011 haziran anneleri :nazar:Hoşgeldin dünyama bebeğim hoşgeldin hayatıma:)
    Öyle çok heyecanla bekliyorum ki seni bir an önce katıl sende aramıza Rabbimin izniyle sağlıkla gel sağlıcakla gel bebeğim.

Hoşgeldin dünyama 3.cü yaşam çiçeğim...Seni bekliyoruz umutla ve özlemle..

Hayatın anlamını tam olarak senin içimdeki kıpırtılarınla anlıyorum meleğim:) Hergün biraz daha büyüdüğünü bilmek ultrasonda seni izlemenin keyfi ve minik tekmelerinle bana öyle güç veriyorsunki bebeğim..

Hoşgeldin dünyama 3.cü yaşam çiçeğim...Seni bekliyoruz umutla ve özlemle..:nazar:

Rabbim bu duyguları isteyen herkese yaşatsın inşallah(Amin)

hurish bunu beğendi.
  2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Hosgeldin kücük admin :D az kalmis ya abla, senin icin cok seviniyorum ve bol bol dua ediyorum rabbim bi avazda kurtarsin insallah saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin insallahhhhhhh

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim Allah bin kere razı olsun senin güzel yüreğini ben biliyorum Rabbim gönlüne göre versin inşallah çok saol bitanem:)Kızcezini Rabbim size bağışlasın:D

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bişey kalmamış küçük şehzadenin gelmesine:D Mawişim rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

MaWiM bunu beğendi.
  5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah Pasicim inan bana gün yaklaştıkça ailece inanılmaz heyecanlıyız.Rabbim herkesin bebeğini kucağına sağlıklı sıhhatli almayı nasip etsin inşallah.Meleğimizi sabırsızlıkla sağlıcakla bekliyoruz.Hadi gel meleğim sağlıkla sağlıcakla gel ki senin o cennet kokunu doyasıya koklayabileyim bebeğim:) :nazar:

PaSikA bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Biraz daha dayan bebeğim.Biliyorum ki sen güçlüsün gücünü önce Rabbinden sonra benim ve babanın sevgisinden alıyorsun.Dayan bebeğim sıkıca tutun annene olur mu?
    Bak yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik hadi meleğim bırakma sakın bizi yarı yolda ve sakın dünyaya gelmek için acele etme:)Senin dış dünyaya uyum sağlaman ve sağlıklı bir şekilde gelişmen için içimde kalacağın bir gün bile çok önemli biliyorsun değil mi?

Dayan meleğim..Dayan..Sağlıkla ve sağlıcakla gel.Sana aldığımız o şirin kıyafetleri giyeceğin zamanı büyük bir heyecanla bekliyorum.O cennet kokunu doyasıya koklamayı o kadar çok istiyorum ki ama dedim ya az kaldı meleğim biraz daha dayan ve inatla,olanca gücünle anneciğine sarıl,,Sıkı sıkı sarıl meleğim..Az kaldı..Dayan...Rabbim seni dünyama sağlıkla,sıhhatle ve zamanında göndersin inşallah..(Amin)

PaSikA bunu beğendi.
  7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Mawişim rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatle meleğini kucağına almayı nasip etsin inşallah...

MaWiM bunu beğendi.
  8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Allah razı olsun canım.Bebiş bugünlerde beni biraz zorluyor acelesi var sanırım doğmak için ama biraz daha zamanı var inşallah Rabbim zamanında doğmasını nasip eder:)

9. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    mawi cnm dogum ne zaman cinsiyeti ne

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim yaa özlettin valla kendini sen naptın bebişi büyüttünmü:D Ben şu an yaklaşık 8 aylık oldum çok şükür ...Şehzadelerin üzerine yeni bir şehzade daha geliyor hayırlısıyla hahaha

11. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    valla cnm inan bende cok ozledim sizi ve burayi yavas yavas buyuyor prensesim 3 aylik oldu kuzum hadii senide allah kurtarsin saglikli bi sekilde dogurda gorelim bu sehzadeyi nasl gidiyor hamilelik

2011 Haziran Anneleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Haziran Anneleri

2010 Haziran Anneleri

2010 haziran anneleri chicco tuzla depo cibinlik yapımı awıo hastane çıkışı
  2. Boğa burcu 2011 Haziran yorumu

Boğa burcu 2011 Haziran yorumu

haziran ayı boğa burcu haziran ayı boğa burcu yorumu 2011 2011 2011 burçlar, 2011 boğa burcu yorumu, 2011 haziran ayı boğa burcu yorumu, burçlar, boğa burcu 2011 yorumu, boğa burcu yorumları, boğa burcu özellikleri, haziran ayı boğa burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Boğa burcu 2011 Haziran ayı yorumu melekler... Merkürün geri harekette olsa bile, güçlü olduğu burçta ilerliyor...
  3. Terazi burcu 2011 Haziran yorumu

Terazi burcu 2011 Haziran yorumu

terazi burcu 2011 haziran ayı yorumu 2011 haziran terazi burcu 2011 burçlar, 2011 Terazi burcu yorumu, 2011 haziran ayı Terazi burcu yorumu, burçlar, Terazi burcu 2011 yorumu, Terazi burcu yorumları, Terazi burcu özellikleri, haziran ayı Terazi burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Terazi burcu 2011 Haziran ayı yorumu melekler... Sevgili Teraziler gönül ilişkilerinde mantıklı...
  4. Kova burcu 2011 Haziran yorumu

Kova burcu 2011 Haziran yorumu

2011 burçlar, 2011 kova burcu yorumu, 2011 haziran ayı kova burcu yorumu, burçlar, kova burcu 2011 yorumu, kova burcu yorumları, kova burcu özellikleri, haziran ayı kova burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Kova burcu 2011 Haziran ayı yorumu melekler... Sevgili kova burçları, haziran ayında daha iyimser , neşeli olacaksınız bu tavrınız ve hareketleriniz ikili ilişkilerinizede...
  5. 2012 Haziran Anneleri

2012 Haziran Anneleri

Merhaba kızlarrr...TÜM 2012 Haziran annelerini bekliyoruzz heyecanlarımızı paylaşalımm

Sayfayı Paylaş