gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2011 hit türkçe şarkılar listesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar düğünüm var ve ben 2011 hit türkçe şarkılar listesini arıyorum tam olarak bu parçaları sıralar mısınız cd dolduracam bide göbek atacam :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 hit türkçe şarkılar listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 yılının hit trendleri

2011 yılının hit trendleri

esra erolun ojesi esra erolun şimdiki saç rengi saç rengi 2011 Ben farklı buldum 15 farklı trend buyrun... Tom Ford geri döndü Tom Ford’un merakla beklenen dönüşü, harika kıyafetlerle gerçekleşti. Görüntüyü yakalamak için tasarımcının retro-fütüristik güneş gözlüklerinden edinin. Işıltılı ayakkabılar Jimmy Choo kutlama yaparsa, en şık şekilde yapar. Ünlü marka 15. yıldönümü şerefine...
  2. 2011 Yabancı Hit Şarkılar...

2011 Yabancı Hit Şarkılar...

2011 yabancı hit şarkılar 2011 hit şarkılar yabancı müzikler müzikler Hey ! Melek sen! belkide yabancı parça dinlemeye bayılıyorsun :D ozaman takip etmen için sana kolaylık buyur; Yabancı Hit Şarkılar... 2011 1 2 10 Show Me Anda Adam 2 3 10 Last Summer Nicko 3 4 9 Mr. Saxobeat Alexandra Stan 4 1 10 Barbra Streisand Duck Sauce 5 6 8 One Your Name Swedish House Mafia 6 7 7 Hey...
  3. 2011 En Sevilen Türkçe Hit Şarkıları Listesi

2011 En Sevilen Türkçe Hit Şarkıları Listesi

2011 en sevilen hit şarkı sözleri nedir listesi ile ilgili bilgiler burada melekler 2011 yazı hızla geçip gitti melekler :) Bu yaz da pek çok güzel şarkıyla coştuk,eğlendik,hüzünlendik.Benim en sevdiğim parçalardan bazıları Deniz Seki-Suya Hapsettim ve Tarkan-Adımı Kalbine Yaz :) Şimdi sizlere iki radyo kanalının belirlediği 2011 En Sevilen Türkçe Hit Şarkılar Listesini yayınlıyoruz...
  4. Birbirinden Güzel Türkçe Aşk Şarkıları Listesi Siz de Ekleyin !

Birbirinden Güzel Türkçe Aşk Şarkıları Listesi Siz de Ekleyin !

Aşk Şarkıları Hangileridir En Güzel Aşk Şarkıları Hangileridir Sevgili melekler, sevdiğinizle birlikte dinleyebileceğiniz En Güzel Aşk Şarkıları Hangileridir diye soruyorsanız aşağıda ki listeye bir göz atabilir, eklemek istedikleriniz olursa sizler de beğendiğiniz aşk şarkıları ile bizleri bilgilendirebilirsiniz...:) Yalın:Günaydın Emre Altuğ:Gözün Aydın Yar Sezen aksu-geri dön...
  5. 2012 Yılı Eylül Türkçe Hit Parçalar Listesi

2012 Yılı Eylül Türkçe Hit Parçalar Listesi

Bu konu eylül 2012 Türkçe hit parçalar listesi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2012 yılının son aylarını yaşadığımız şu günlerde yine birçok sanatçı albüm çıkartıyor ve çıkartma hazırlıklarına devam ediyor. Şimdi sizlere sunacağımız liste 2012 yılı Eylül ayında diskolarda, radyo ve televizyonlarda en çok çalınan parçalardan yola çıkılarak oluşturuldu. Liste, 6 radyo...

Sayfayı Paylaş