gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

2011 Ilkbahar/Yaz büyük beden Modasi/ XL- Modasi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

büyük beden 2011 yaz 2011 büyük beden yaz modası Bütün Kadinlar cicektir ve cicekler güzel görünmek ister, buna büyük beden giyen Hanimlar´da dahil... Eskilerde pek fazla kiyafet secenekleri bulunmayan büyük bedenlerde son bir kac yilda devrim yasandi ve artik onlarda diger Bayanlar gibi modaya uygun ama kendi vücud ölcülerine göre giyine biliyorlar...2011 Ilkbahar/Yaz XL-Modasi sizlerle...

2. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    paylaşım için teşekkürler

3. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    cok guzeller eline saglik cnm

4. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Bunlar çok mu büyük cano? Ben anca sığarım gibi geldi bunlara yav: ) Yoksa ben de mi XL'ım: ) Çok hoş görünüyorlar emeğine sağlık.

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Yok kiz büyük iste XL ile basliyor, sen kilo aldiysan bilemicem gördügümde inceydin siskom :D

2011 Ilkbahar/Yaz büyük beden Modasi/ XL- Modasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2007 modasi...

2007 modasi...

ALTIN ÇOCUKLAR Sokaktaki ortalama erkek için baştan aşağı altın renkte giyinmek fazla olabilir ama en azından "Altın çocuk" sloganlı bir tişört ya da pırıltılı ayakkabılar gardırobunuza biraz ışıltı katabilir. BACAKLAR 2007'de egzersiz yapmaya başlasanız iyi olur. 2006 sonunda başlayan dar pantolon modası sürüyor. Çoğu kişi bol kesimli pantolonlarına elveda demek istemiyor ama er...
  2. tesettur yaz modasi

tesettur yaz modasi

tesettür yaz modası kayra giyim 2009 kayra pardesü pardesü 2011 kayra giyim modelleri alintidir
  3. Pötikare Modasi...

Pötikare Modasi...

Bu kücük kareli kumaslardan yapilan kiyafetleri ben sahsen cok begeniyorum Meleklerim, biraz resmi dursada :D eminim sizde begenceksinizdir :tik:
  4. Hint modasi...

Hint modasi...

Buyrun meleklerim birbirinden güzel hint model kiyafetler sizlerle :)
  5. 2011 Ilk Bahar Fransiz modasi

2011 Ilk Bahar Fransiz modasi

fransız modası Modanin merkezi Paris´den sizlere özel Kiyafetler aldim geldim :fırtına: Bizim ne eksigimiz var Fransizlardan degil mi ama:yumurta:

Sayfayı Paylaş