gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

2011 Kaban Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

2011 kaban modası
    2011 kışının trendleri olan kaban modellerini merak edenler için...
    Kış aylarında hem tarzınıza uygun olacak hem sizleri soğuklardan koruyacaktır.Şıklığınza imza atacak bu modelleri sizlere sunuyorum;)

2011 Kaban Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Zara Kaban Modelleri

2011 Zara Kaban Modelleri

zara kaban zara kaban modelleri 2011 modelleri 2011 Ünlü markalar teker teker kışlık kaban modellerini beğenimize sunuyor...Bende şimdi sizlerle Zara'nın 2011 kış sezonu için hazırlamış olduğu kaban ve mont modellerini paylaşıyorum :tik:
  2. 2011 Modası Kaban Modelleri

2011 Modası Kaban Modelleri

2011 Kış sezonu her ne kadar ılık geçiyor olsada şıklığınızı tamamlayıcı kabanlardan edinmelisiniz.2011 kış kaban modellerinde özellikle kırmızı renkli olanlar benim çok hoşuma gitti .İster sportif isterseniz daha klasik kesimlere sahip bir kabanı gardrabunuzdan eksik etmeyin.
  3. 2011 Kaban Modelleri

2011 Kaban Modelleri

2011 kaban modelleri kaban modelleri 2011 Buz gibi kış aylarında rengarenk cıvıl cıvıl mı olmak istiyorsunuz? İşte o zaman bu modellerdeki gibi canlı ve güzel modelleri deneyin..
  4. 2011 kaban ve montlar

2011 kaban ve montlar

Sizlere birbirinden güzel mont ve kabanlar buldum.Kış bu sene bildiğimiz gibi aşırı soğuk geçiyor ee bizimde dışarı çıkarken kalın giyinmemiz lazım ki üşümememiz için meleklerim ozaman bir göz gezdirelim bakalım kaban ve mont modellerimiz nasılmış ?
  5. Manto ve Kaban Modası

Manto ve Kaban Modası

Manto ve Kaban Modası Manto ve Kaban Modelleri Arkadaşlar merhaba ben kaban ya da manto almayı düşünüyorum ama modadan henüz haberim yok bana yeni modeller sunarmısınız rica etsem

Sayfayı Paylaş