gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 kapak sözler - nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

etiket sözler 2011 kapak nickler 2011 kapak sözler en 2011 kapak sözler, nickler, laflar, sözleri, nickleri, söz, sözler yeni, aşk sözleri, hepsi burada arkadaşlar

En yeni kapak sözler ve nickler, bu yazımızda Melek'lerim:) Kapak hakkedenlere, birer kapak gönderin gitsin Melek'lerim:A

Yok Artık Sana Ait Bedenimde Tek Bir Anı, Sen Bende Koskoca Bir hiç Oldun Kurduğun kelimeyle…

Né 0lur ârtIk Wurma ßeni UzaklaŞ, Bundan bÖyLe bénim iÇin hÜzÜndÜr a$k!!!

ALLAH ım Yağmur YaqdIr Yeryüzüne piSLIk Çok!!!

Kimsenin biLmediği inteharlarım Var Benim, Yaşamdan Kopmuşcasına Kaçışlarım var insanlardan

Sizler Kutu Kutu Pense Oynarken Bizler Kutu kutu éfés içiyorduk!!

öLümé Güler Gülümé Ölürüm Gülüm!!!

ßu Kalp Sewmekten Yorulmaz!!!

Mühürledim Seni ömrüme Mühürledin Sen ßeni ömrüne

Beni Sewmwk için Kendini Ayarlama Yoksa Sana reset AtarIm…

Gözler Yalan Söylemez! Geçen Günler Geriye Gelmez…

Ben Yazarım Sen OynarsIn Gözüm…

NoktayI Koyduğumda Ne Senden 1 Eser Kalcak Neden bende Bir Kelime Kalıcak…

Gözlerinde Yaş Yoksa ruhun Gökkuşağına Sahip Olamaz

Kimse 1 Şeyleri imaa Etmesin, Nefretiniz Varsa Yüzüme Söyleyin Söyleyemiyorsanız Beni Dinleyin!!

Bu Dünyada öyLe 1 insanı Sewmeliyimki Ben öLünce Oda ya$amasIn…

1 Sen Vardın Bundan önce içimde Şimdi Ben biLe yokum Kendi içimde…

Her insan Kaldıramaz Sevdamı Sözlerim Sana Yalan Sevdalı!!!

Gözlerin Görmüyorsa Bakma Sevmeyi Bilmiyorsan Boşuna Oynama…

Seni izliyorum herzaman, ANladımki Seni izlediğim Zamanda Senin gibi Yalan…

Hiç bir şey sorma bana sende tiyatrocu cıktın bunu saklama…

2011 kapak sözler - nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuklardan kapak olacak sözler

Cocuklardan kapak olacak sözler

kapak olacak sözler kapak duvar yazıları öğretmene sözler öğretmenlere öğretmene laflar Kucuk bir kiz ögretmeni ile balinalar hakkinda konusuyordu. Ogretmen bir balinanin insani yutmasinin fiziksel olarak imkansiz oldugunu soyledi, cunku balinalarin bogazi cok kucuktu. Kucuk kiz Jonah'i (Yunus peygamber) bir balinanin yuttugunu soyledi, sinirlenen ogretmen balinanin insani yutamayacagini...
  2. kapak olacak bu sözler

kapak olacak bu sözler

kapak olacak sözler kapak olacak laflar duvar yazıları kavgada sözler kavgada söylenecek :deli:Sevgili meleklerim, Bu sözler tam kapaklık:deli: Aklınızda bulunsun ,belki kullanırsınız:puf: Beni sevmeK yürek ister.. Su içmeye benzemez, asit içmek gibiDir, yakaR adamı, iLikLerine işLer! > Ben kabuSLarLa büyüDüm, hayaL etmek ne haddime ? > arka sokakLarın çocuğuyuz, bize yakışmaz itLere...
  3. Kapak gibi sözler...

Kapak gibi sözler...

kapak yapan sözler kadınlardan erkeklere kapak sözler kıza kadınlara erkeklerden kadınlara Meleklerim birilerine kızdınız veya bir laf sokmak istediniz .. işte sizleree kapak gibi cümleler... Akşam yemeğine geç ya da erken gelmemle içten ilgilenen bir kadın uğruna, bütün dehamı ve tüm eserlerimi, feda etmeye hazırım.... Ivan Sergeyeviç Turganyev Bazen küçük bir bakış, insana...
  4. En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler Anlamlı Kapak Sözleri Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlamlı kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için anlamı oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım. 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında. Bizim...
  5. Kapak Olacak Sözler 2013

Kapak Olacak Sözler 2013

Bu konu; Kapak Olacak Sözler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazen öyle bir laf söylemek ister ki insan karşısındakine, öylece kalakalsın, biraz şapkasını önüne koyup düşünsün, ölçsün, biçsin. İşte bu gibi durumlar için kapak olacak sözler ekliyoruz bu sayfamıza... Dünyan öyle kararsın, öyle kararsın ki aydınlatmak için gözlerimi arayasın... Affettiğimden sanma...

Sayfayı Paylaş