gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2011 Kasım Ayı Kral TV Top 20 Listesi

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kral tv top 20 kasım kral tv top 2011 top 20 kral tv 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Müzik dünyasının nabzını tutan , her yıl Kral TV müzik ödülleri adlı gecesiyle halkın oy verdiği sevilen şarkıcılara ödüller dağıtan Kral TV kasım ayı top 20 listesiyle karşınızdayız. Kasım 2011 kral tv top 20 listesiyle kendinize cd oluşturabilir , bu ayın sevilen şarkılarını arşivinize katabilirsiniz. İşte kasım 2011 top 20 listesi...

1 Murat Boz - Geri Dönüş Olsa
    2 Ajda Pekkan - Arada Sırada
    3 Sezen Aksu - Vay
    4 Mazhar Alanson - Hep Yaşın 19
    5 Bengü - Saat 03-00
    6 Sıla - Boş Yere
    7 Demet Akalın - Deliyim Ben
    8 Emre Altuğ - Tek Aşkım
    9 Gülben Ergen - Tesadüf
    10 Hadise - Aşk Kaç Beden Giyer
    11 Rafet El Roman - Yanımda Kal
    12 Model - Pembe Mezarlık
    13 Kenan Doğulu - Güle Güle
    14 Gripin - Gidenin Dostu Olmaz
    15 Tuğba Özerk - Aklımda Sen Varsın
    16 Öykü Gürman - Yalan Gözlerin
    17 Meyra - Konuşma
    18 Tan & Serdar Ortaç - Benim Gibi Olmayacak
    19 Yeşim Salkım - Piyango
    20 Altay - İsabet

2011 Kasım Ayı Kral TV Top 20 Listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 - 17. Kral Tv Müzik Ödülleri

2011 - 17. Kral Tv Müzik Ödülleri

17 kral tv müzik ödülleri 17kral tv müzik ödülleri kral 17müzik 2011 17 oğuzhan koç 2011- 17. Kral tv ödülleri, ayalar, kimler kazandı, 17. kral tv ödülleri sahipleri, 2011 kral tv ödüller. konumuzda arkadaşlar. Kral tv 17. müzik ödüller tamamlandı melekler şu saatlerde. Başından sonuna kadar izledim yarışmacı adayları, kazananları. Hak edenlerin kazandığına inanıyorum. Elbette herkesin...
  2. Yengeç Burcu 2011 Kasım Ayı Yorumu

Yengeç Burcu 2011 Kasım Ayı Yorumu

aylık burç yorumları yengeç burcu kasım 2011 yengeç burcu aylık yorum istiyorsanız burada Melekler. Yengeç burcu kasım ayı yorumu yengeç melekleri için kötü değil.Kasım 2011 burç yorumları her ay olduğu gibi farklı.Yaşantınız aynı ama değişik olaylara hazır olun yengeç melekleri.Yengeç burcu Meleklerini bu ay bakalım neler bekliyormuş? Yengeç burcunu kasım ayında farklı olaylar bekliyor.Her...
  3. Akrep Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

Akrep Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

aylık burç yorumları akrep burcu yorumları akrep burcu 2011 kasım ayında sizleri neler bekliyor akrep melekleri? Bilmiyorsanız bu ay ki yorumunuzu okuyun.Benim de hafiften yorumladığım bu burcun aylık yorumunu okuyarak kendinize dikkat edin diyorum. Akrep burcu kadınını ve erkeğini bu ay ilgilendirecek oldukça şey var.Kasım ayı burç yorumları akrep meleklerini de heyecanlandırmıştır...
  4. Boğa Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

Boğa Burcu 2011 Kasım Ayı yorumu

aylık burç yorumları boğa burcu yorumları 2011 boğa burcu kasım ayı yorumu burada Melekler. Kasım ayında boğa burçlarını bakalım neler bekliyormuş.Yükselen burcunuz Boğa ise,sizlere de biraz boğa burcundan etki geçebilir.Bu yüzden okuyup bilgilenmenizi öneririm.Boğa burcu kasım ayı yorumu benimde kendimce yorumumla burada.Boğaları bu ay neler bekliyormuş,boğa melekleri kasım ayında neler...
  5. kral tv top 20 listesi 2011 kasım

kral tv top 20 listesi 2011 kasım

kral tv top 20 listesi lazım kızlar kendime cd yapacağım da acaba bu listede kimler var. yazarsanız makbule geçer.

Sayfayı Paylaş