gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2011 kemer modasından modeller

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2011 kemer modası, modelleri, çeşitleri, trendleri burada arkadaşlar.
    Kemer modasından, 2011 trendlerini sizlerin beğenisi için bir araya getirdik ve huzurlanıza sunmanın onurunu yaşıyoruz Melek'ler:D:D:)))))

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çokkk güzellerrr:)) geçen kemer almaya gittim burda sadece 1 dükkan böyle şık güzel trend olmuş şeyleri satıyo oda pavyonun bol olmasından:D:D neyse kemeri aldım eve geldim belime olmadı küttük gibi olmuş :D:Dbende zayıfladım diye seviniyordum :D:D ellerine sağlık rüyammm

2011 kemer modasından modeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kemer Modelleri...

Kemer Modelleri...

kemer modellerı kemer modelleri
  2. Gümüş Kemerler modasına göz atalım

Gümüş Kemerler modasına göz atalım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Modanın Kalbi Tokyo'dan 2011 model çantalar

Modanın Kalbi Tokyo'dan 2011 model çantalar

2011 model cantalar son model çantalar Tokyo son zamanlarda ünlü tasarımcıları ve mükemmel tasarımlarla modanın kalbi olmaya hak kazandı hanımlar.Her renk bir olay , her desen bir olay ve her model birbirinden şahane.Bu çantalar da işte oradan yani Tokyo'dan çıkan çantalar... Sadece çantalar değil modeller tümüyle dikkat çekici ve birbirine son derece uyumlular...
  4. 2011 Kemerleri

2011 Kemerleri

2011'in en popüler kemerleri şıklığınıza şıklık katacak.Özelliklede daha çok elbise ile kullananlar için son trend kemerler...
  5. 2011 modasında tulum şıklığı

2011 modasında tulum şıklığı

şık tulumlar tulumlar 2011 tulumun altına ayakkabı tulum şıklığı tulum altına ayakkabı İster günlük hayatınızda, istesenizde özel bir davette, yüksek topuklu ve şık takılarınızla kombinleyebilirsiniz Melek'ler. Çünkü 2011'de tek parça şıklık yani tulumlar oldukça moda!

Sayfayı Paylaş