gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2011 Kış moda rengi deve tüyü!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2011 kış modası 2011 kış modası renkleri bu senenin bu senenin moda renkleri 2010 yılına damgasını vuran renk olan pudra rengine 2011 yılına bir yenisi daha eklendi.Deve tüyü rengini 2011 yılında pudra rengiyle birlikte bolca görmemiz mümkün.Sizlere 2011 kış moda renklerinden biri olan deve tüyü renklerinden tasarlanmış moda defilesinden görüntüleri sunuyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Allah Alllah yaaa sanki 80 ler geri geldi :S

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm aslında gzel bir renk ama pantolonları falan pek güzel değil bence. bu rengin kazak olarak falan hoş

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    moda ilerlemiyo geriliyo adeta ben pek beğenmedim açıkçası...

2011 Kış moda rengi deve tüyü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senenin Moda Rengi | Fuşya

Senenin Moda Rengi | Fuşya

senenin moda rengi fuşya
  2. dev çizmeler moda olacak

dev çizmeler moda olacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Senenin Moda rengi Fuşya...

Senenin Moda rengi Fuşya...

bu senenin moda rengi bu senenin moda renkleri rengi fuşya fuşya ayakkabı ayakkabı modelleri Bu senenin modası fuşya ben bayılıyorum bu renge Meleklerim... :) Siyah ve fuşyanın uyumuda çok güzel degilmi :tik: buyrun meleklerim...
  4. Baharın Moda Rengi Yeşil

Baharın Moda Rengi Yeşil

asker yeşili ile uyumlu renkler Yavaş yavaş güneş yüzünü göstermeye başladı... Baharın habercisi yeşil; 2010 ilkbahar modasında hâkimiyetini ilan ediyor:tik: 2010 ilkbahar – yaz modasında yeşilin her tonu beğenimize sunuluyor. Yeni sezonun ilk dönemlerinde su yeşili, turkuaz gibi yeşil açık tonları; ilerleyen dönemde askeri yeşil tonları önce vitrinleri sonra bizi süsleyecek. Bugüne kadar...
  5. 2012 kış moda rengi turuncu

2012 kış moda rengi turuncu

Daha kış gelmedi ancak, bu kış nelerin ve hangi renklerin moda olacağı merak ediliyor. Moda renklerle ilgilenenler için hemen söyleyelim 2012 kış sezonu turuncu renk çok moda olacak. Aklınıza gelebilecek her giysi ve aksesuar turuncu olabilir. Palto, kaban, elbise, bluz, pantolon, etek, gömlek, ayakkabı, çanta hatta takılarda bile turuncu renklere rastlayabiliriz. Canlı turuncular ve benzer...

Sayfayı Paylaş