gebe
  1. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

2011 Kısa Çizme Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında يeKe®îм tarafından paylaşıldı.

kısa çizmeler kısa çizme çizmeler 2011
    2011 kış modasına uygun bot modelleri sizler için geliyor hanımlar.Hepsi birbirinde şık ve güzel olan bu modeller kış aylarınızın vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.Kısa bot sevenler ,bu modellere bir göz atmalısınız.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Ocak 2011
  2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bayiliyorum bunlara

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bayiliyorum bunlara ben

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG][​IMG]

ayyyy tam benlik bunlarrrrr süper yaaaaaa.

5. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Benim var bu sene aldım hem kısa hem uzun oluyor.
    Epey topuklu :D:D bayılıyorum bende :deli:

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D bende uzun çizme seviyorummmm ama kısada almak istiyorummmmm çok şık duruyo etek altında falan.

7. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Evet etek altınada dar pantalonlada çok şık duruyor:D:D

8. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    hıı bende uzun sevıom cızme ama aklımda bunlarda kalmıo degıl hanı:D bı suru uzun var bıde kısa alam bare:))))

2011 Kısa Çizme Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babet çizme modası!!!

babet çizme modası!!!

babet çizme inci çizme bu senenin moda çizmeleri Trendleri ve modayı takip eden, kaliteye önem veren, ayakkabı tutkunu kadınlar için birbirinden şık ve fonksiyonel modellere imza atan İnci, 2007/2008 sonbahar kış sezonunda çizme şıklığını yeniden yorumladı. Her kadının zevkine ve giyim stiline uygun alternatifler sunan İnci, modern, doğal ve minimalistik çizgilerden hoşlananlar için...
  2. 2011 Kürklü Çizmeler

2011 Kürklü Çizmeler

2011 yılına damgasını vuran kürk modası ayakkabıdan çanta ve giyime kadar her alanda farklı model ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor.Ünlü güzellerin ve sanatçılarında takip ettiği bu akımdan sizlere kürklü çizme modellerinden seçtiğim örnekleri sunuyorum. Ve buda Gülben Ergen'in geçen gün katılmış olduğu bir davette ayağında gördüğüm kürklü çizmesi:)
  3. 2011 Uzun Diz Üstü Çizme Modası

2011 Uzun Diz Üstü Çizme Modası

Bir iki senedir devam eden diz üstü çizme modası 2011 yılındada devam ediyor.Mağazalarda çeşitli markaların farklı renk ve modelleriyle bulabileceğiniz diz üstü çizmelerden bende dayanamayıp geçen bir tane aldım.Ama benimkisi topuksuz düz ve çok aşırı uzun değil dizin hemen üzerinde:D Sizlere fikir olması açısından farklı diz üstü çizme modellerini paylaşıyorum.
  4. 2011 Dizüstü Çizme Modası

2011 Dizüstü Çizme Modası

dizüstü çizme Modanın yakın takipçileri,sizlere birbirinden şık ve güzel dizüstü çizme modelleriyle buluşturuyorum.Kış modasının en trendeleri arasında yer alan uzun çizmeler,elbise ,etek ve şortlarınızla kullanarak harika kombinler ortaya çıkarabilirsin. 2011 sezonunun trendleri arasında yer alan bu modeller aynı zamanda 2011 kışının en çok arananları arasında yerini almış bulunmaktadır;)...
  5. 2013 Çizme Modası

2013 Çizme Modası

2013 Çizme Modelleri Bayan Çizme Modelleri 2013 Bu kış geçti ancak önümüzde ki yıl yine birbirinden şık ve zarif çizme modelleriyle kışı karşılayacağız melekler :) Görünüşe bakılırsa 20113 çizme modasında da dize kadar uzun çizmeler revaçta olacak. İşte 2013 çizme modasından bazı modeller.. :)

Sayfayı Paylaş